Background adbanner
calendar

Subota 22. Februar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
BLAMČINA VEKA! Rijaliti učesnici se SVI SMEJU! OCRNILA PINK, A ONDA POKUŠALA I HYPE TV! Danima pljuvala i pretila, a onda PUŠTEN SIROV SNIMAK BEZ MONTAŽE! (VIDEO) “OBRVE NA TATU, A NOS NA DEDU..:” Rada Manojlović sve NASMEJALA IZJAVOM, pa uporedila sebe sa Anđelinom Džoli KO JE DRUGA OSOBA NA SPISKU PROTIV KOJE JE SAŠA MIRKOVIĆ PODIGAO KRIVIČNU PRIJAVU? Vođa navijača, Nikola Vavić, kum je Veljka Ražnatovića NI ROĐENA MAJKA GA NE BI PREPOZNALA! Evo kako je Brendon izgledao pre svih operacija, mnogi tvrde da se IZOBLIČIO (FOTO) ĆERKA LEPOG MIĆE JE VRLO MOĆNA! Radi u jednoj od najvećih svetskih kompanija, NE POJAVLJUJE SE NIGDE! “ČEKA TE ŠLEPER TOALET PAPIRA” Majka Aleksandre Nikolić nasrnula na učesnika, nastao haos! “ON JE JEDNA P*DERČINA”: Rijaliti učesnica došla da se “PERE”, pa se ŽESTOKO IZBLAMIRALA: “Čovek koji godinama radi na Pinku, ima emisiju, me MALTRETIRA, POLICIJA NE REAGUJE!” (VIDEO) TUŽILAŠTVO DONELO NOVU ODLUKU O UHAPŠENOJ BIVŠOJ GRADONAČELNICI NIŠA! Izdato saopštenje, evo šta se dešava PARE SE LEPE ZA NJIH! Ova TRI ZNAKA uvek imaju NOVAC MAJKA ALEKSANDRE NIKOLIĆ UŠLA U RIJALITI! Muk u studiju, spremna da napravi haos! ALARMANTNO STANJE U DOMU MUNJEZA! Hitno se oglasila Munjezova majka, ne može da dođe sebi nakon saznanja o Stefani Grujić AKCIJA TERZE SA OVOM UČESNICOM! Procurile skandalozne njihove fotke iz kreveta, POKUŠALI DA SE SAKRIJU OD SVIH TAMARA BOJANIĆ GAĆICE PRODALA ZA 10.000 DOLARA! Otkrila skandalozne detalje, evo šta je sve radila za pare! “OŽENJENI MUŠKARAC SA KIM SAM ZADRUDNELA HOĆE DA ME STRPA U ZATVOR ZBOG UCENE” Ivana Keneški o zabranjenoj vezi OVO JE ĆERKA VESNA VUKELIĆ VENDI! Prava je bombetina, pevačica je krije od svih (FOTO) HRVATI OSUDILI SKANDALOZNO SKANDIRANJE NJIHOVIH NAVIJAČA! Orilo se “Za dom spremni”: Sramotno

“PUKA SREĆA ŠTO NIKO OD ZAPOSLENIH NIJE NASTRADAO!” Galib Gicić o užasnom napadu na Hype televiziju: Nas*lje je oružje slabih, ali mi nismo slabi!

Objavio: RHT
15/02/2025 4:28 PM

“PUKA SREĆA ŠTO NIKO OD ZAPOSLENIH NIJE NASTRADAO!” Galib Gicić

Foto:Privatna arhiva

Mnogi zaposleni Hype televizije oglasili su se povodom gnusnog zločina koji je zahvatio našu kompaniju sinoć oko 22 sata.

Jedan od njih je i Galib Gicić, regionalni direktor-koordinator Hype TV i autor nove emisije “Ko si kad ne gleda niko“. Gicić se oglasio se putem Instagrama.

On je prokomentarisao to što je nepoznati počinilac bez ikakve zadrške prišao i zapalio službeno vozilo koje pripada našoj medijskoj kući.

Puka sreća što niko od zaposlenih nije nastradao ili upao u sukob sa onima koji misle da će nasiljem ugušiti istinu. Paljenje automobila i pokušaji upada nisu napad samo na Hype televizije nego i na pravo svih iz ex YU da znaju istinu, bez cenzure, i manipulacije”, započeo je Galib.

Foto Printscreen Instagram _dvag_

“PUKA SREĆA ŠTO NIKO OD ZAPOSLENIH NIJE NASTRADAO!” Galib Gicić

“Hype televizije nisu ničiji poligon za obračune – mi smo glas onih koji veruju u činjenice, a ne u strah. Nasilje je oružje slabih, ali mi nismo slabi. Nastavljamo jače nego ikada, jer istina ne gori, ne beži i ne ćuti. Ja dolazim sa televizije kojoj su godinama prebijali predajnike. Prebijali novinare i zastrašivali, ali su samo sebi naudili“, napisao je Gicić i zaključio:

“…Da, ako pokušavate da nam stanete na skut, ne možete nam na gledanost i objektivnost stati.”

Foto Printscreen Instagram _dvag_

Podsetimo, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić oglasio se povodom ovog slučaja.

Policija radi na rešavanju ovog zločina. Niko nema pravo da napada medije kao ni jednog državljanina Republike Srbije. Policija će pronaći počinioca ovog krivičnog dela”., rekao je potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova, Ivica Dačić.

“NI MENE NI HYPE TELEVIZIJU NEĆE UĆUTATI TIME ŠTO SU POSLALI NEKU JAJARU DA ZAPALI AUTOMOBIL TELEVIZIJE” Saša Mirković dan posle VANDALISTIČKOG ČINA: Da bi mene ućutali treba da me ubijete, to poručujem klošarima!

Vlasnik i direktor televizije Saša Mirković rekao je da niko neće moći da ućutka ekipu Hype-a, kao ni njega.

“Policiju i tužilaštvo molim da odrade svoj posao i pronađu počinoce ovog gnusnog dela i napada na Hype i mene lično. Zasecali su mi gume na automobilu, pisali po zidu kuće SMRT. Sad uništavali imovinu  Hype production, palili automobile… I nikada niko nije pronađen. Mislim da je vreme da se sad konačno pronađe ovaj klošar koji pali i ko mu je to naručio”, zaključio je Mirković.

“NAJBITNIJE JE DA SE PRONAĐE G*VNAR SA SNIMKA! A on će nam reći…” Aca Lukas šokiran zbog žestokog napada na Hype televiziju!

Hypetv.rs V.M.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner