Koleginica ISPROZIVALA Viki?! Spomenula njen LUKSUZ, da li će joj Miljkovićeva ostati dužna?!
Koleginica ISPROZIVALA Viki Miljković?! Spomenula njen LUKSUZ
Nije tajna da Violeta Miljković poseduje bogatstvo zbog privatnog biznisa koji radi sa suprugom Draganom Taškovićem Tašketom.

Kada se preselila u jedno beogradsko naselje, morali su majstori kroz terasu da unose džakuzi, o čemu se pričalo.
Njena koleginica, Zorana Simeunović, nedavno je gostovala na Hype televiziji i pričala o novom stanu.
„Pravo da ti kažem, ostvario mi se san da imam svojih 45 spavaćih kvadrata“, rekla je Zorana i dodala:
„Obavezno, samo nadam se da neće biti kod mene da se džakuzi unosi kroz terasu (smeh). Nije mi se svidela ta ideja. Ali mi je arhitekta rekao da će tako da se desi. Pozdrav za Viki i Tašketa“, rekla je Zorana.
Koleginica ISPROZIVALA Viki Miljković?! Spomenula njen LUKSUZ
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
„Poštujem svačiju odluku da uživa, prva sam koja voli da uživa. Šta vam znači preterivanje? Sada je 21. vek, šta ljudi rade – džakuzi je najmanji problem, verujte“, istakla je pevačica.

Inače, Zorana je u skladnom braku sa kompozitorom koji je tri decenije stariji od nje. Ne smetaju joj više negativni komentari zbog razlike u godinama nego uživaju u braku i u njihovoj ćerkici.
„Nije bitno kolika je razlika u godinama. Bitno je da u mojoj kući vlada harmonija, porodična idila u kojoj sam srećna. A to šta će da kaže komšija čije dvorište nije očišćeno, to me u poslednje vreme i ne zanima“, kaže Simeunovićeva.
Ceo intervju je pred vama:
NOVI LUKAS
Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, spremio je novi album za mnogobrojne fanove.
Pevač postepeno objavljuje svaku pesmu, a posledje video ostvarenje koje je predstavio publici nosi naziv “Lenka”. Spot je i ovog puta na vrhunskom nivou. Budite uz Hype TV i budite upućeni u nove Lukasove projekte.
Do sada je izašlo nekoliko numera sa novog albuma, a publika je oduševljena hitovima poput “Lutam”, “Najgori kad nemam”…
“Kada budemo prezentovali svih osam pesama, ostavili smo devetu subotu i za ove koji će nas svakako pljuvati. Uvek ima tih koji će da budu nezadovoljni. Snimili smo i za njih novu pesmu, biće poslednja puštena. Biće jedno iznenađenje i za te hejtere, čak i vas ću da ispoštujem”, rekao je Lukas šarmantno.