Background adbanner
calendar

Nedelja 13. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
SVAKI PETI MUŠKARAC JE PRIKRIVENI GEJ, OTKRIVAJU ISTRAŽIVANJA?! SMRŠALA 40 KILOGRAMA BEZ GLADOVANJA! Nikolina Kovač otkrila šta jede svakog dana „UVEK IMA NEŠTO NEKO DA SLAŽE…“ Tiktokerka o Baki Prasetu i Anji Bla, koja je OPLELA po njoj (VIDEO) SKARLET JOHANSON DOŽIVELA NERVNI SLOM! NAŠA PEVAČICA SE SKINULA U ŠESTOJ DECENIJI! Skinula se u kupaći i pokazala HOT TELO (FOTO) “NE RAZUMEM VERIDBU!” Iva Štrljić u Pretresu: “Ne bih volela da neko klekne ispred mene!” OVO JE KUĆA LEPOG MIĆE! Stara je 180 godina, otkriveni detalji u vezi kupovine (FOTO) „NISAM TA ŽENA KOJA SE SVESNO ODLUČILA DA NE POSTANE MAJKA” Iva Štrljić progovorila o potomstvu! „LEGLI SMO, A ONDA MI JE REKLA DA SE RAZVODIMO“ Petar Mitić šokirao priznanjem o Ivani Pavković STEFAN KORDA HITNO NAPUŠTA SRBIJU! Pakuje kofere i ODLAZI, ne može više da izdrži „PONOSAN NA CELU EKIPU HYPE BH NA POSTAVLJANJU STANDARDA…“ Saša Mirković o novoj seriji „Bos’ il’ hadžija“, koja će oduševiti gledaoce! (FOTO) ŽIVOT KAO FILM! Aleksandra Subotić zaboravila na PREVARU i sad živi kao MILIONERKA! (FOTO) „NISU MOGLI ZAJEDNO…“ Objava ćerke Goce Božinovske bacila sve u rebus ŠTA MOŽE DA SE DESI APARATIMA KADA GRMI? Obavezno ih iskjučite – evo zašto! „ON IMA NEKI PROBLEM“ Maja Marinković BRUTALNO o Filipu Caru, pozliće mu zbog njenog priznanja RUSIJA ULAZI U NOVI RAT?!

OGLASIO SE „BATUT“ UPOZORENJEM ZA NOVU GODINU! Očekuje se opasna pojava tokom 3 dana u Beogradu, obuhvatiće i doček!

Objavio: RHT
23/12/2024 8:09 PM
OGLASIO SE „BATUT“ UPOZORENJEM ZA NOVU GODINU! Očekuje se opasna pojava tokom 3 dana u Beogradu, obuhvatiće i doček!

U najnovijoj biometeorološkoj prognozi koju je izdao Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“ a u vezi sa najavom talasa hladnoće. Od danas do 1. januara 2025. godine, između ostalog se navodi da će prognozirane vrednosti minimalne dnevne temperature vazduha biti u kategoriji opasne pojave. 27. i 31. decembra i 1. januara i u Beogradu. Baš za doček Nove godine!

Najnovija!
foto:hype/ilustracija
 

Sa aspekta zdravlja ljudi, po preporukama Svetske zdravstvene organizacije. Talas hladnoće je pojava od najmanje tri uzastopna dana kada je minimalna dnevna temperatura vazduha ispod definisane kritične vrednosti.

Na osnovu najnovijih prognostičkih produkata u narednih deset dana postoje uslovi za pojavu talasa hladnoće. Na teritoriji zlatiborskog okruga u periodu od 28. do 31. decembra 2024. godine.

– Prognozirane vrednosti minimalne dnevne temperature vazduha biće u kategoriji opasne pojave na području zlatiborskog okruga od 28. do 31. decembra, kao i u raškom i moravičkom okrugu 29. i 30. decembra – navodi „Batut“ i dodaje:

Upozorenje za Novu godinu

U domen potencijalno opasne pojave spadaće minimalne dnevne temperature vazduha od 28. do 30. decembra na većini teritorije Srbije, osim na severu zemlje, kao i 31. decembra i 1. januara na teritoriji grada Beograda i delovima severne, centralne i zapadne Srbije.

Na sajtu „Batuta“ ne navodi se kolika je prognozirana minimalna temperatura, ali s obzirom na to da je izdato upozorenje. Očekuje se da ća da bude veoma hladno. Tabela sa temperaturama i alarmom upozorenja za zdravlje objavljena je zaključno sa 27. decembrom (u nastavku teksta).

Kada je reč o prognozi za Novu godinu, prema rečima Ivana Rista, meteorologa, čeka nas suvo i hladno vreme sa mrazom.

OGLASIO SE „BATUT“

Temperature će biti od -5 do -2. Bez padavina, ali biće klizavo. A onda, posle Nove godine, ponovo nam dolaze talasi hladnog vazduha sa Artika. I ponovo ćemo imati povremeno susnežicu i sneg – rekao je meteorolog Ristić.

Kada je reč o Beogradu, ista pojava se najpre u prestonici očekuje u petak 27. decembra.

– Prognozirane vrednosti minimalne dnevne temperature vazduha biće u kategoriji potencijalno opasne pojave 26. decembra. Na području sremskog i pirotskog okruga, kao i 27. decembra na teritoriji grada Beograda. Ali i sremskom, mačvanskom, pirotskom i pećkom okrugu. – navodi se u biometeorološkoj prognozi.

Po Institutu „Batut“ za sada je „upaljen“ žuti, odnosno prvi nivo upozorenje zbog uticaja vremena na zdravlje.

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

HypeTv.rs / N.Š.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner