Background adbanner
calendar

Subota 5. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
SVE PRIZNAO PRED KRAJ RIJALITIJA! Stefan Karić otkrio razlog svađe sa Anđelom Đuričić, evo zbog ČEGA GA JE PRODALA! “DOBAR DAN, JA SAM HIRURG URGENTNOG CENTRA, VAŠA ĆERKA UMIRE” Jeziva prevara koja je skoro uništila porodicu u Beogradu! JELENA KRUNIĆ SE OŠIŠALA DO GLAVE! OTKRIVA RAZLOG OVE ODLUKE (VIDEO) I DANAS SRBIJA „U CRVENOM“, ŽESTOKO ĆEMO SE KUVATI DNEVNI HOROSKOP ZA 5. JUL! Škorpije očekuju ŠOK PRILIKE, Vodolije će biti u sukobu sa njima, a šta je sa ostalima? PROMENIO JOJ JE ŽIVOT IZ KORENA! Ovaj MOĆNIK JE MUŽ DIDI J, dvadeset godina je stariji od nje (FOTO) OVU FOTKU BI SANJA GRUJIĆ RADO SPALILA Evo kako je izgledala pre svih operacija, NIKO JE NE BI PREPOZNAO (FOTO) PODATAK KOJI JE SVE ŠOKIRAO! Evo koliko Brendon zapravo ima GODINA ANĐELA ĐURIČIĆ PRETUKLA MAJU MARINKOVIĆ! Momentalna DISKVALIFIKACIJA, napala je s leđa (FOTO) HYPE TV NA LICU MESTA STRAVIČNE NESREĆE U RITOPEKU-ČOVEK SKOČIO POD VOZ? SLAĐA LAZIĆ O AFERI SA STARIJIM MUŠKARCEM! Raskrinkani detalji o njenoj PROŠLOSTI, propašće u zemlju od stida ŠOK! Evo koliko GODINA IMA JELENA GOLUBOVIĆ, svi su mislili da je mlađa „POSLE INTIMNOG ODNOSA SAM SE OSEĆALA GROZNO!“ Aleksandra Mladenović šokirala o dečku koji joj je SKINUO NEVINOST ŠOK ISTINA O BRAKU DRAGANE MITAR! Udala se za 19 godina starijeg biznismena, rodila mu sina, a onda SE SVE RASPALO IMA MNOGO VITAMINA, ALI OVA 3 SU CARSTVO ZA VAŠ ORGANIZAM! Pročitajte sve o njima! U NEDELJU TAČNO U PODNE Predsednik najavio, ovo će zanimati sve građane (VIDEO)

Miljana Kulić MOLI BEBICU DA JOJ POMOGNE DA ZABORAVI ZOLU! Hit razgovor bivših ljubavnika: U sve se umešala i Nenadova devojka

Objavio: RHT
21/12/2024 5:50 PM

Miljana Kulić moli Bebicu da joj pomogne da zaboravi Zolu!

Foto:Printskrin:Youtube/Zadruga

Učesnica rijalitija Miljana Kulić, suočava se sa emotivnim problemima vezanim za Lazara Čolića Zolu bivšeg partnera, o kom nikako ne prestaje da razmišlja.

Desila se i jedna komična situacija, kada je Nenada Macanovića Bebicu, takoše bivšeg, pitala da joj pomogne da ga zaboravi.

U potrazi za utehom, Miljana se obratila Bebici, pokušavajući da izvuče savet. On ju je sve vreme tešio.

 Šta da radim sa Zolom? Živim za taj dan da vidim Željka i da njega pozovem, ali stvarno hoću da ga zaboravim – pitala je Miljana.

Miljana Kulić moli Bebicu da joj pomogne da zaboravi Zolu!

 Ali ovo on sluša i opet ispada da patiš za njim, to je kontraefekat – rekla je Teodora Delić, koja se nakon burnog raskida opet pomirila sa Macanovićem.

Miljana je naime, izrazila svoju želju da vidi sina Željka i da u njegovom prisustvu pozove Zolu, ali se suočava sa dilemom kako postupiti prema njemu. Teodora joj ukazuje na mogući kontraefekat njenog ponašanja, dok Nenad pokušava da je odvrati od preteranog razmišljanja o Zoli.

Miljana posle rijalitija ide u manastir

Podsetimo, rMiljana Kulić vratila se u rijaliti nakon diskvalifikacije gde je nastavila da šokira svojim ponašanjem.

Miljanina majka, Marija Kulić, ne krije da je nezadovoljna ponašanjem svoje ćerke koju, kako kaže, planira da vodi u manastir po završetku takmičenja.

Pored toga, Marija je odlučila da kazni Miljanu tako što joj za Novu godinu neće poslati čestitku.

BONUS VIDEO:

Hype tv.rs/M.K.

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner