Background adbanner
calendar

Četvrtak 22. Maj, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
U NAREDNIM DANIMA KIŠA I PLJUSKOVI Meteorolog otkrio šta nas očekuje u junu, šok vremenski preokreti ZVANIČNO! SRBIJA OD DANAS ČLANICA SEPA SREĆNE VESTI U DOMU GOCE TRŽAN Pevačica potvrdila javno, čestitke se nižu (FOTO) ALEKSA AVRAMOVIĆ NE SME DA PREĐE U ZVEZDU ZBOG OVOGA? Oglasio se Ostoja Mijailović i sve ŠOKIRAO, evo o ČEMU JE REČ! BAKA PRASE OTKRIO DETALJE O NOVOJ DEVOJCI! Postavila mu ultimatum, konačno PRIZNAO SVE (VIDEO) VUČIĆ RAZGOVARAO SA ZELENSKIM! Evo o čemu su pričali SMRT KOJA JE DOTUKLA BILJANU SEČIVANOVIĆ Na dan kada je trebalo da slavi, sačekale je užasne vesti TAMARA KALINIĆ PROGOVORILA O POTRESNIM DETALJIMA IZ DETINJSTVA: Influenserka otkrila kako je za DLAKU IZBEGLA SMRT! POLICAJAC UPUCAN U BEOGRADU Ranjen tokom policijske potere na Paliluli, hitno hospitalizovan ENA ŠAMARA PEJU! Brutalan okršaj u rijalitiju, Jovan zanemeo od šoka! (VIDEO) Nadležni objavili apel! OPASNOST NA PUTU ZBOG NEVREMENA NEMANJA RADONJIĆ POSLE OSVAJANJA DUPLE KRUNE POSLAO MISTERIOZNU PORUKU: Svi je pitaju SAMO JEDNO! Telekom Srbija najbrže rastući operater Jugoistočne Evrope: Generalni direktor Lučić na konferenciji o unapređenju transatlantske saradnje u Vašingtonu Simptomi srčanog udara! Obratite pažnju na OVO! OPREZ! ZAVRŠENE AUDICIJE ZA PRVU SEZONU “HYPE ZVEZDE”: Bobra za 50.000 evra POČINJE u septembru! RADA VASIĆ HITNO NAPUSTILA RIJALITI ZBOG ZDRAVSTVENOG STANJA

BREND MTS! NOVI NASLOVNI SPONZOR KULTNE DVORANE U CENTRU GRADA! (FOTO)

Objavio: RHT
30/03/2022 10:47 AM

Kompanija Telekom Srbija, sa svojim brendom MTS – novi je naslovni sponzor Kombank Dvorane, nekadašnje Dvorane doma sindikata – objekta koji ima decenijsku tradiciju održavanja kulturno-umetničkih događaja na Balkanu. Kultna, multifunkcionalna Dvorana u centru grada od 29. aprila i zvanično će postati MTS DVORANA. To je danas saopšteno na konferenciji za medije u Press centru Dvorane.

Telekom Srbija

Podsetimo „Javni poziv za izbor naslovnog sponzora” raspisan 11. februara, završen je 15. marta.

Direktor Kombank Dvorane Igor Stanković na konferenciji za medije je istakao: „Afirmacija kulture, zabave i umetničkih vrednosti buduće MTS Dvorane su vrednosti od kojih ne odustajemo. U partnerstvu sa MTS-om vizija kreativnog oblikovanja i unapređenje sadržaja MTS Dvorane će biti još značajnija. Tradicija koju Dom Sindikata nosi u svojoj preko šesedeset godina dugoj istoriji u partnerstu sa MTS-om, liderom tržišta u svakom segmentu svog poslovanja, dovešće do toga da MTS Dvorana ostane kultno mesto ugrađeno u DNK svih generacija, kao najbolje, sada i najlepše, mesto kulturnih, zabavnih, mužičkih i umetničkih dešavanja u Beogradu i čitavoj Srbiji”, kaže Stanković.

Generalni direktor Telekoma Srbija, Vladimir Lučić sa svoje strane je poručio: „Pre svega izrazio bih veliko zadovoljstvo što će se Dvorana koja je bila poznata kao Dom sindikata u narednom periodu zvati MTS Dvorana, a sve kao rezultat ugovora o višegodišnjem sponzorstvu koji smo danas potpisali. Kada to kažem važno je da, sa jedne strane, imamo u vidu da je Dom sindikata kultno mesto ne samo beogradske, već i srpske, a u ranijim vremenima i jugoslovenske kulture, dok je sa druge strane, Telekom Srbija poslednjih godina sinonim za produkciju najboljih domaćih serija i filmova, kao i za podršku kulturi u najširem smislu. Upravo iz tog razloga ovo partnerstvo posmatramo kao potpuno prirodan korak kako za našu kompaniju, tako i za naše partnere. Ubeđen sam da će naša saradnja rezultirati još boljom kulturnom ponudom za sve građane i goste Beograda, i da će mts dvorana biti mesto okupljanja i druženja ljubitelja kulture”, ističe Lučić.

Kako je ranije saopšteno u Dvorani Doma Sindikata, na čijim temeljima je nikla jedna od najposećenijih i najmodernijih institucija kulture – kada su u pitanju pravila konkursa, budući sponzor, između ostalog, ima pravo da promeni naziv objekta, tako što će imenu “Dvorana” dodati ime svog brenda, da postavi oznake sa novim nazivom na fasadi i u unutrašnjosti objekta, kontroliše zaključivanje ugovora sa ostalim sponzorima i niz drugih privilegija kako je u objavljenom javnom pozivu i navedeno.

AUTOR: HYPETV.RS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner