Background adbanner
calendar

Nedelja 17. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
BLOKIRAN AUTO-PUT KA ŠAPCU! Jaka kiša obustavila saobraćaj! „ZNAO JE DA SE NE JAVI PO CEO DAN“ Jasmina Ana priznala da je bila u vezi sa Zaharom! NEVREME TEK SLEDI! Ali da li ćemo zaista lakše disati narednih dana?! NEMA ŠANSE DA JE PREPOZNATE! Sandra Meduza danas izgleda TOTALNO DRUGAČIJE: Otkriveno i čime se BAVI, ŠOK! HYPE PAPARAZZO! Avramović i Bogdanović stigli u Beograd nakon pobede u Minhenu: Bogdan se krio, Aleksa nije skidao osmeh! STRAVIČNE PRETNJE SMRĆU UPUĆENE RADOŠU BAJIĆU! „Znamo gde živiš…“ BRUTALNA SVAĐA RODITELJA ANELI AHMIĆ I LUKE VUJOVIĆA! Grofica urnisala Baju: „DRTINO, REŠI SVOJU PROSTATU“ „MENI NI HYPE-U TAMO NIJE BILO MESTO JER SE NE OSEĆAMO KAO UGOSTITELJI, ALI NI KAO POLITIČARI“ Saša Mirković odgovorio na pitanja o Sarajevo Film Festivalu! DEVOJCI IZ VRANJA (25) DIJAGNOSTIKOVANA NEIZLEČIVA BOLEST – TELO JOJ OTKAZUJE, a ona ipak NE ODUSTAJE! Ne propustite priču Anđele Govedarice u emisiji “(NE)DOKAZANI” SJAJNO LICE U SEDMOJ DECENIJI! Ovako udovica Marinka Rokvića oduševljava sve – „Ko pita, dobiće odgovor“ (FOTO) „DOŠAO MI JE KRAJ…“ Era Ojdanić završio u bolnici, naglo mu pozlilo Vučić: Svi koji su učestvovali u nemirima biće uhapšeni u narednih 10 dana ON DELI PRAVDU U MEČU SEZONE ZVEZDE I PAFOSA: Dejanu Stankoviću dao crveni karton, dok je Partizanu doneo sreću „ONA DOŽIVOTNO NE MOŽE DA IZVODI MOJE PESME“ Čvorak zarežao zbog bivše članice „Lune“! DA LI JE BILO RAZMATRANJA O UVOĐENJU VANREDNOG STANJA? Vučić otkrio istinu! „BILI SMO I KOD NJEGOVOG TATE“ Anđela o upoznavanju Gastozove porodice: Ima jednu ZAMERKU!

SKANDAL KAKAV SE NE PAMTI NA DODELI OSKARA: Vil Smit kolegi zavalio šamar! (VIDEO)

Objavio: RHT
28/03/2022 10:49 AM

Sve se odvilo tik pred nagradu za najbolji dokumentarni film…

Tokom inače mirne oskarovske noći, jedan skandal ipak je našao svoje mesto pod krovom Dolbi teatra – kada je glumac Vil Smit napustio svoje mesto i izašao na scenu pa, naizgled, umalo srušio kolegu Krisa Roka s nogu šamarom.

Kris je, pred dodelu Oskara za najbolji dokumentarni film, između ostalog, „potkačio“ Vilovu suprugu Džejdu, a njemu se to, izgleda, nimalo nije dopalo. Potezom je na društvenim mrežama pokrenuo komentre poput: „Ovaj čovek u istoj noći napao Kisa Roka i uzeće i nagradu“.

Izvesni novinar iz Australije, s druge strane, „okačio“ je i snimak u kom se čuje kako Smit dobacuje kolegi: „Ne uzimaj moju ženu u je*ena usta“ što je, inače, bilo cenzurisano u pojedinim zemljama.

Reper Pi Didi kasnije je „dobacio preko publike“ kako će sve biti nastavljno s ljubavlju, ali o šamaru nema ko ne bruji. Pojedinci su čak i u tolikom šoku, da sumnjaju i da je sve u stvari namešteno.

– …Znate li kome je najteže večeras? Havijeru Bardemu. Jer su i on i žena večeras nominovani. Sad, ako ona izgubi, on ne sme da pobedi! On se moli da Vil Smit dobije nagradu. Džejda, volim te, jedva čekam da vidim tvoj film, „Dži Aj Džejn“… – pričao je on i ne sluteći šta ga čeka, jer se Vil prvo smejao na njegove šale.

– Nisam bio toliko grub… Aha… – rekao je pošto je video da mu kolega prilazi.

– Vil Smit me je upravo ošamario. U redu, bila je to samo šala… Ovo je bio najbolji trenutak u istoriji televizije, dobro… – dodao je, pa nastavio da vodi program i to s osmehom, kao da se ništa nije desilo.

IZVOR: 24SEDAM.RS/HYPETV.RS

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner