utorak, 16. sep 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Search
Hype TV
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
Pretraži
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » DA LI JE MOGUĆE: MILJANA KULIĆ JE ZA OVO DOBILA 11.500 EVRA?!
NEWSNOVORijalitiVESTI

DA LI JE MOGUĆE: MILJANA KULIĆ JE ZA OVO DOBILA 11.500 EVRA?!

20.03.2022
NEWS NOVO Rijaliti VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

Kontroverzna takmičarka i zvezda rijalitija,Miljana Kulić nedavno se vratila u Zadrugu nakon diskvalifikacije.

Miljana Kulic TV Printskrin

Umislila i da je pevačica, pa je snimila svoj prvi singl pre ulaska u rijaliti, a sada je tokom svađe sa Dalilom Dragojević progovorila o navodnom honoraru koji je uzimala na nastupima.

– Većina zadrugara se plaši Dalile i zato imaju dvostruke aršine, zbog straha je ne osuđuju za njene nemoralne postupke. Istina je da ja nju ne mogu da smislim. Predstavlja se finom, vređa devojke, a i sama je svojevremeno išla na aftere sa Irmom i Macom Diskrecijom. Znaju one dobro šta su radile po klubovima u Sarajevu – iznela je Kulićeva svoje nimalo lepo mišljenje o cimerki.

Ona se učesnicima se pohvalila kako je navodno za dva svoja nastupa uzela čak 11.500 evra.

– Irma i ja smo se slikale sa Macom u jednom klubu koji smo izašle, a gde je Maca bila gost. Kao što si ti sada sprdnja na nastupima, tako je ona bila tada – pravdala se Dalila.

– Pa ova sprdnja za dva nastupa uzme 11.500 evra. Ja nikada nisam rekla da sam pevačica, nastupe imam jer me ljudi vole i dolaze da se upoznaju sa mnom. Ti se praviš pametna i predstavljaš se dobrom osobom, a najgora si od svih devojaka. Ti si najveća pačavra u “beloj kući” i najveća ku*vetina ovog rijalitija, došla si u Zadrugu da prevariš muža zarad priče. Gledala si rijalitije, prostudirala ih i sve si smišljeno uradila. Ti si pokazala ko si, razvod si slavila se*som sa švalerom – govorila je Miljana, koja nije prestajala da iznosi mračne tajne Dragojevićkine prošlosti.

IZVOR: ESPRESO.RA/HYPETV.RS

OZNAKE:hypetv.rshystupMiljana Kulićnovac
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Nikolija Jovanović Nikolija Jovanović novim fotkama izazvala HAOS na INSTAGRAMU! (FOTO)
Sledeća objava NIJE BILA PRI PAMETI, PLAŠIM SE! Huso Mujić sumnja u svoju ćerku!
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
XFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow
WhatsAppFollow

Najnovije

Izmene u saobraćaju na Novom Beogradu! Evo koje ulice će biti zatvorene

Danas slavimo Svetog sveštenomučenika Antima!

VUČIĆA SVEČANO DOČEKAO JAPANSKI CAR! Pogledajte snimak istorijskog susreta! (VIDEO/FOTO)

Vremenska prognoza

JUTRO SVEŽE, KASNIJE SUNČANO DO 33 STEPENA! Ali ove krajeve će pogoditi nevreme!

KREĆU BORBE LIGE ŠAMPIONA! Derbi u Torinu, Nemci i Englezi već u problemu!

DNEVNI HOROSKOP ZA 16. SEPTEMBAR! Rakovi i Bikovi danas uživaju u miru, Jarčevi moraju da pripaze na jednu stvar!

Ne propustite

DRUŠTVOVESTI

ISTINA KOJU VAM FRIZER NIKADA NEĆE REĆI: Da li blajhanje zaista UNIŠTAVA kosu?

Vreme čitanja 2 min.
RijalitiVESTI

ŠOKANTNO OGLAŠAVANJE MARKA ĐEDOVIĆA NAKON DUGO VREMENA! Opleo po Aneli i Luki kao NIKAD: „Više vremena je proveo sa Norom, nego sa svojim sinom“

Vreme čitanja 2 min.
Rijaliti

STANIJA RASKRINKALA ASMINA! Ne može da veruje da je ušao u rijalitiju, NIJE MOGLA VIŠE DA ĆUTI

Vreme čitanja 2 min.
Rijaliti

KRISTIJAN GOLUBOVIĆ VAN SEBE! Kristina Spalević se UDAJE?!

Vreme čitanja 2 min.
HypeTV je stvoren sa namerom da se tinejdžeri i mladi zabave uz svoje omiljene balkanske YouTube zvezde.
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?