četvrtak, 18. sep 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Search
Hype TV
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • Naslovna
  • VESTI
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pretraži
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » KO SE VENČA U OVIM GODINAMA, 100% SE RAZVODI! Advokat za razvode tvrdi iz iskustva
BIZDIJASPORADRUŠTVOLIFESTYLENEWSNOVORAZNOTEME DANAVESTIZanimljivosti

KO SE VENČA U OVIM GODINAMA, 100% SE RAZVODI! Advokat za razvode tvrdi iz iskustva

27.10.2024
BIZ DIJASPORA DRUŠTVO LIFESTYLE NEWS NOVO RAZNO TEME DANA VESTI Zanimljivosti
Vreme čitanja 3 min.
Podeli

KO SE VENČA U OVIM GODINAMA, 100% SE RAZVODI! Advokat za razvode tvrdi iz iskustva

Advokat koji je specijalizovan za razvode, nedavno je otkrio koje godine su najbolje za ulazak u brak.

Američki advokat Tajler Samers, specijalizovan za predbračne ugovore i razvode, nedavno je otkrio da koje su godine najbolje za ulazak u brak. On savetuje mladima da pričekaju bar do 30. godine kako bi rekli sudbonosno „da“. „U 20-im se još uvek tražite. Nemate pojma šta dugoročno želite.“, smatra ovaj advokat iz Bostona. Dodaje da ćete, ako pričekate deset godina, imati bolju finansijsku stabilnost i bolje ćete razumeti sebe.

Ko se venča Foto:Pixabay
brak Foto:Pixabay

Sačekajte bar do 30. godine

„Ljudi koji se venčaju s 30 ili više godina izgradili su karijeru. Možda imaju više novca, zreliji su. Spremni su na dugu, posvećenu vezu. Poslušajte mudre reči advokata za razvode i nemojte se ženiti u 20-ima“, ističe Tajler u svom video snimku koji je objavio na Tik Toku. „Osoba za koju se venčate s 21 godinom potpuno je druga osoba kad napuni 28.“, zaključio je.

Ne postoje prave godine

Samers je svoj savet podelio na TikToku, a video je izazvao veliku pažnju i brojne reakcije. „Udajte se kad hoćete, ne postoje prave godine“, smatra jedna osoba. „Svako ko se ne slaže s vama, sada je u dvadesetima“, našalila se druga. „Po meni, venčanje u mladosti tera vas da zajedno rastete i formirate se. Udala sam se s 21 godinom i ne žalim zbog toga“, poručila je treća.

Inače, studija koju je 2016. godine sproveo „Psychology Today“ pokazuje da parovi koji se venčaju u 20-im godinama imaju 50 posto veće šanse da se razvedu u odnosu na one koji se venčaju kasnije. Ista studija pokazala je da je najbolje vreme za venčanje između 28. i 32. godine.

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.

PRODAJA KARATA ZA KONCERT I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Hypetv.rs/M.A/N.A

OZNAKE:advokat za razvodebrakCrna GoraHrvatskahypetv.rsnajbolje godine za brakrazvodSarajevoSrbijaZagreb
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava BLAM NEVIĐENIH RAZMERA! Milena Kačavenda BRUTALNO ISPROZIVALA Darka Tanasijevića UŽIVO U PROGRAMU! Svi mu se smejali (VIDEO)
Sledeća objava Miloš Vučević ČESTITAO SLAVU SNS-u uz poruku: „Čast mi je što sam deo tako velike porodice!“
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

BELU HADID POTPUNO POKOSILA LAJMSKA BOLEST! Bleda, ispijena, bez trunke šminke leži u BOLNIČKOM KREVETU, fanovi ZABRINUTI (FOTO)

Srpski automobilista osvojio treće mesto na trci u Muđelu!

TRAMP I MELANIJA PROGOVORILI O SUSRETU SA PRINCEZOM KEJT MIDLTON! „Princeza tako blistavu i tako zdravu, tako lepu.

VELIKA TRAGEDIJA! Nastradao glumac iz serije koju svi Srbi obožavaju!

PREDSEDNIK VUČIĆ SA VOJNIM VRHOM! „U subotu će građani Srbije videti moćnu srpsku armiju!“

ASMIN PROGOVORIO O ŠVALERKAMA! Pa potkačio Situ i Groficu!

Ne propustite

RijalitiVESTI

SVE O TUŽBI KRISTINE SPALEVIĆ! Svi čekaju reakciju Kristijana Golubovića!

Vreme čitanja 2 min.
JET SETVESTI

HAOS NA TURNEJI KEJTI PRAJS! Publika i fanovi traže povraćaj novca!

Vreme čitanja 3 min.
DRUŠTVOVESTI

SUTRA ISKLJUČENJE STRUJE U BEOGRADU! Proverite da li je i vaša ulica na spisku

Vreme čitanja 2 min.
DRUŠTVOVESTI

ŠOKANTNI PRIZOR NA VRAČARU! Voda šiklja na sve strane (FOTO)

Vreme čitanja 1 min.
HypeTV je stvoren sa namerom da se tinejdžeri i mladi zabave uz svoje omiljene balkanske YouTube zvezde.
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?