Background adbanner
calendar

Utorak 8. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Šta treba jesti da biste zatrudneli?! Evo šta je bitno za dobru plodnost DŽENIFER ANISTON IMA NOVOG DEČKA?! Njegovo zanimanje je neobično, a pogledajte kakav je frajer! (FOTO) DELOVI BEOGRADA OSTALI BEZ STRUJE ZBOG OLUJE: Oglasila se EDS, sve ekipe na terenu ANĐELA ĐURIČIĆ BRUTALNO PONIŽENA! Gastoz joj sve sasuo u lice, pa priznao da je bio sa Janićijević, ŠOK! PEVAČ BOLUJE OD NEIZLEČIVE BOLESTI, ALI JE SPAS NAŠAO U VERI: „Božanska milost me je izlečila…“ Sočan i ukusan kolač koji će svi obožavati! MARIJA MIKIĆ NAPUSTILA SRBIJU! Pevačica posle RAZVODA donela ŠOK ODLUKU: „Potrebno joj je da…“ NEVREME JE KRENULO DA DIVLJA PO SRBIJI Evo koji grad je na udaru DRAGANA MIRKOVIĆ SNIMLJENA NA BENZINSKOJ PUMPI! Oduševila ovim potezom (FOTO) Kina zapretila Americi: „Niste u poziciji…“ OVO SE NEĆE SVIDETI ZVEZDAŠIMA: Saša Obradović o Monekeu iz prve ruke GOLA ANITA STANOJLOVIĆ! Bivša rijaliti učesnica pokazala više nego što je trebalo! VRELA FOTKA napravila haos Vučić i Porfirije u Hramu Svetog Save! PREDSEDNIK I PATRIJARH SUSRELI SE SA VAŽNIM GOSTOM NE ŽELI VIŠE DA ĆUTI! Trudna Anja Mit pobesnela, oglasila se BRUTALNOM PORUKOM na mrežana, svi se pitaju SAMO JEDNO SLAVLJE U DOMU GOCE TRŽAN! Pevačica sija od sreće, a evo šta kaže ćerka (FOTO) „SAMO ĆE PAS DA…“ Osman Karić se oglasio MISTERIOZNOM PORUKOM, svi misle da su OVE REČI upućeni Peji, AU!

Gori mlekara u Kragujevcu! Kulja crni dim na sve strane, akcija gašenja u toku! (FOTO/VIDEO)

Objavio: RHT
25/10/2024 2:58 PM

Gori mlekara u Kragujevcu!

U mlekari „Kuč kompani“ u Kragujevcu oko 12.40 časova izbio je veliki požar, u čijem gašenju učestvuje 20 pripadnika Vatrogasno-spasilačke brigade Kragujevac sa deset vozila.

Foto: prinscreen/instagram/kragujevcani

Kako Tanjug saznaje na licu mesta, u požaru nema povređenih, jer ova mlekara nekoliko poslednjih dana nije ni radila. Vatra je zahvatila površinu od oko hiljadu kvadratnih metara, a prema nezvaničnim informacijama izbila je u objektu računovodstva i potom se proširila na proizvodni pogon i magacinski prostor mlekare „Kuč kompani“ u naselju Vinogradi.

Gori mlekara u Kragujevcu!

U pokušaju da lokalizuju požar, vatrogasci-spasioci gase vatru i sa velike visine, iz korpe vozila sa mehaničkim merdevinama. Policija je evakuisala stanare okolnih kuća u ovom delu Kragujevca.

https://www.instagram.com/reel/DBi7A1WtKfw/?igsh=bmg4eGdpaWlhNHVq

Hypetv.rs/J.V.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

Aca Lukas sa Folk haus bendom priprema haos na više lokacija.

Osim što će održati koncerte u Sava Centru 19. novembra, i u ljubljanskoj Areni Stožice 23. novembra, održaće se i projekcija filma Stravično.

Posle izvanrednog uspeha filma “Pokidan”, koji je oborio rekorde gledanosti širom regiona, Hype produkcija i Telekom Srbija sa ponosom najavljuju film “Stravično”. Ostvarenje inspirisano životom muzičke zvezde Ace Lukasa, otkriva detalje iz njegovog privatnog i profesionalnog života. U glavnoj ulozi Peđe Kovača pojavljuje se talentovani Mladen Sovilj. Uz njega je i sjajna glumačka ekipa, uključujući Branku Katić, Andriju Kuzmanovića, Mimu Karadžića, Ivana Đorđevića Džudija, Jovu Maksića i mnoge druge.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner