Background adbanner
calendar

Sreda 9. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
DAUNOV SINDROM ĆE USKORO BITI ISKORENJEN?! Šokantno otkriće japanskih naučnika! ON JE BIO META PUCNJAVE? Poznati detalji užasa na Novom Beogradu, svemu svedočila deca – u toku je uviđaj PUKLA VELIKA LJUBAV KATARINE I DARKA LAZIĆA?! Njihove nove objave šokirale pratioce! (FOTO) UPOZORENJE GRAĐANIMA! PODIGNUTA RAMPA ZA PRELAZ PRUGE, A VOZ PROLAZI! Na licu mesta TRAGEDIJE, gde je pre nekoliko dana ČOVEKA UDARIO VOZ! „DA MI DETE BUDE SIROČE?!“ Milica Veličković ŠOKIRALA IZJAVOM: „Pa šta sam ja, Munja i Stefani?“ NIKOLI JOKIĆU STIGLO POJAČANJE! Denver angažovao novog igrača! ANĐELA ĐURIČIĆ IGRA PRLJAVU IGRU?! Kad je shvatila da gubi kontrolu, ovo je uradila ODNOS IGORA KOJIĆA I NJEGOVE 15 GODINA MLAĐE ŽENE NA KLIMAVIM NOGAMA?! Žive odvojene živote, ona se ponaša kao slobodna devojka?! „ZAHVALAN SAM VATROGASCIMA KOJI SE JUNAČKI NOSE SA VATRENOM STIHIJOM“ Vučić u poseti selima oko Žitorađe i Bojnika „HTELI SU SOCIJALNO DA MI ZOVU“ Drama u domu Milice Veličković, van sebe zbog Uroša Rajačića: „Doživela sam stravično…“ „TOLIKO LAŽEŠ DA NE ZNAM KAKO TE NIJE SRAMOTA!“ Anđela i Gastoz u neviđenom klinču! ILON MASK RASKRINKAVA! Evo ko se još nalazi u dosijeima o pedofilu Džefriju Epstajnu – padaju ozbiljne OPTUŽBE KO JE BLIŽI MARAKANI? Rezultat sa Farskih Ostrva ZANIMAĆE sve zvezdaše! Počele kvalifikacije za LŠ! DAVID DRAGOJEVIĆ POKAZAO KAKO ON USPAVLJUJE SINA! Ima neobičnu igricu sa sinom – pohvalio se na Instagramu! UDARIO TERZU GDE GA NAJVIŠE BOLI: „Je*aću ti ja mater jer si mi dete spominjao!“ SUTRA ISKLJUČENJE VODE U BEOGRADU: Ova opština je na spisku

TEŽAK I USPEŠAN SASTANAK: Vučić se sastao sa delegacijom MMF-a

Objavio: RHT
14/10/2024 1:10 PM

TEŽAK I USPEŠAN SASTANAK

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle sastanka sa delegacijom Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), da Srbija nastavlja putem fiskalne stabilnosti, ali da ćemo morati da budemo još disciplinovaniji i odgovorniji nego do sada

Foto: Printscreen Instagram buducnostsrbijeav

On je, na svom Instagram nalogu, ovaj sastanak ocenio kao težak, ali je naglasio da se nada da je i uspešan.

-Težak, verujem i uspešan sastanak sa delegacijom @the_imf.
Srbija nastavlja putem fiskalne stabilnosti, ali ćemo morati da budemo još disciplinovaniji i odgovorniji nego do sada.

Pregovori sa MMF jesu bili naporni, ali je ostvaren sjajan napredak što je potvrio i šef misije Donald Megetigan. On mi je čestitao na postizanju investicionog rejtinga Srbije i istakao uspešan završetak četvrte, ujedno i poslednje revizije tekućeg stend-baj aranžmana, kao i dogovor novog PCI aranžmana od sledeće godine.

Potvrđen je dogovor o održavanju budžetskog deficita od 3% u periodu 2025-2027, uz prioritizaciju kapitalnih projekata. Delegacija MMF je naglasila važnost poštovanja fiskalnih pravila, posebno kada je reč o platama i penzijama, kao i potrebu za pažljivim upravljanjem troškovima u sektorima poljoprivrede, infrastrukture i zdravstva. – objavio je predsednik Vučić.

https://www.instagram.com/p/DBGVS_CsIcC/?img_index=1

hypetv/

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

PRODAJA KARATA ZA KONCERT ACE LUKASA I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

Za 65 dana kreće vaš omiljeni rijaliti “Hype Farma”

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner