Background adbanner
calendar

Utorak 26. Avgust, 2025

JOŠ JEDNA ŽENA TUŽILA REPERA ZA BLUDNE RADNJE! Tvrdi da je zbog toga ostala u drugom stanju, a Didi je na to ovako reagovao!

Objavio: RHT
30/09/2024 1:54 PM

JOŠ JEDNA ŽENA TUŽILA REPERA ZA BLUDNE RADNJE! Tvrdi da je zbog toga ostala u drugom stanju, a Didi je na to ovako reagovao!

Profimedia

Američki reper Šon „Didi“ Kombs, poznatiji kao Didi, suočava se sa još jednom optužbom za seksualno nasilje. U najnovijoj tužbi, žena pod psudonimom Džejn Do, tvrdi da ju je Didi u svom domu drogirao i nekoliko puta silovao, kao i da je ostala u drugom stanju.

Ova tužba stiže samo nekoliko dana nakon što je Kombs uhapšen u hotelu u Njujorku. Reper se suočava sa brojnim optužbama za reketiranje, seksualno nasilje i trgovinu ljudima.

Pomenuta žena tvrdi da je upoznala Didija 2020. godine, a da se zlostavljanje i uznemiravanje nastavilo do jula ove godine. Ona tvrdi da je bila naterana da odlazi u Kombsove domove u Njujorku, Los Anđelesu i Majamiju, kao i da bi je reper tokom svake posete primoravao da „izvodi šou“ za njega.

JOŠ JEDNA ŽENA TUŽILA REPERA ZA BLUDNE RADNJE! Tvrdi da je zbog toga ostala u drugom stanju, a Didi je na to ovako reagovao!

Kako je ispričala, u jednom trenutku je uradila test trudnoće koji je bio pozitivan. To je saopštila Kombsu koji ju je ubeđivao da abortira. Ubrzo nakon toga imala je spontani pobačaj. U tužbi se navodi i da je Kombs, zajedno sa svojim saradnicima, pratio gde se nalazi kao i da su prisluškivali njene razgovore, prenosi Sky News.

Podsetimo, Kombs se suočava sa brojnim optužbama za silovanje, seks*alne napade i prisilno dr*giranje. On se izjasnio da nije kriv za reketiranje i s*ksualnu trgovinu, ali do daljneg ostaje u zatvoru, pošto mu je odbijena kaucija. Njegov advokat je rekao da je nevin i da će se boriti da „očisti“ svoje ime.

Kombsov advokat nije odgovorio na navode iznesene u najnovijoj tužbi.

Hypetv.rs/M.K.

PRODAJA KARATA ZA KONCERT ACE LUKASA I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

BONUS VIDEO:

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner