Nedelja, 1. mar 2026.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: OTVOREN JE EVROAZIJSKI TRŽNI CENTAR NA NOVOM BEOGRADU! Kompleks se prostire na 35.000 kvadrata, ima 400 lokala
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2026 Hype TV
Home » OTVOREN JE EVROAZIJSKI TRŽNI CENTAR NA NOVOM BEOGRADU! Kompleks se prostire na 35.000 kvadrata, ima 400 lokala
DRUŠTVONEWSNOVOVESTI

OTVOREN JE EVROAZIJSKI TRŽNI CENTAR NA NOVOM BEOGRADU! Kompleks se prostire na 35.000 kvadrata, ima 400 lokala

26.09.2024 | 14:49
DRUŠTVO NEWS NOVO VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

OTVOREN JE EVROAZIJSKI TRŽNI CENTAR NA NOVOM BEOGRADU!

Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić prisustvo je danas, zajedno sa ambasadorom Kine Li Mingom, svečanom otvaranju Evroazijskog tržnog centra na Novom Beogradu. Tom priliko istakao da beogradski Kinezi izgradnjom ovog tržnog centra, nisu mogli da pruže lepši poklon povodom 75 godina od osnivanja Narodne Republike Kine, kako Beogradu tako i Kini.

foto: tanjug

„Na 75-godišnjicu svog postojanja ulazite sa čvrstim, nepokolebljivim prijateljstvom sa Srbijom i to je najvažnije dostignuće koje su postigli naša dva predsednika, Vučić i Si“, rekao je Vesić.

Naglasio je da je Srbija, kao mala zemlja, ponosna na međusobnu saradnju i prijateljstvo.

OTVOREN JE EVROAZIJSKI TRŽNI CENTAR

„Zahvalni smo jer nas poštujete, jer svoje prijateljstvo ne uslovljavate nikakvim političkim ustupcima. Već se trudite da tradicionalno i dosledno poštujete naš teritorijalni integritet i naše interese“, poručio je Vesić. Ministar je dodao da će u nedelju biti prvi let Er Srbije između Beograda i Guangdžoua. A da će od naredne godine biti i direktan let na liniji Beograd – Šangaj.

foto: tanjug/video

Kompleks, koji se nalazi u ulici Mileve Marić Ajnštajn na Novom Beogradu, sastoji se od dva objekta ukupne površine od oko 35.000 kvadratnih metara. Sa više od 400 parking-mesta i gotovo 400 lokala. U tržnom centru nalaze se i restorani, kao i supermarket. Dok će u manjem objektu koji treba da bude završen do kraja godine, biti smešten i hotel. Kompanija „Eurasia Trade Center“ uložila je oko 40 miliona evra u ovaj projekat. Ceremoniji su prisustvovali i predstavnici Vlade Srbije, pokrajinske Vlade, grada Beograda i Novog Beograda. Te Kineskog kulturnog centra i kompanije Eurasia Trade Center.

Hypetv.rs/alo/J.V.

OZNAKE:BeogradBiHCrna GoraHrvatskahypetv.rsMakedonijaotvoren kineski tržni centarPodgoricaSarajevoskopljeSrbijaZagreb
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Gde se NALAZI ZOLA dok Miljana IDE NA KIRETAŽU?! Sve je OBELODANJENO, Čolić KONAČNO UHVAĆEN! (FOTO)
Sledeća objava KAKAV HAOS! Gošća BILA ZATEČENA PITANJEM o INTIMNOM SNIMKU! Voditeljka joj PRUŽILA DOKAZ, nastao MUK U STUDIJU! (VIDEO)
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

Ilon Mask se oglasio povodom smrti iranskog vođe i šokirao sve

Oglasila se iz Dubaija: Dijana Dilajn otkrila detalje, ljudi u Emiratima složni oko jedne stvari

Odložena utakmica Evrolige između Hapoela iz Tel Aviva i Pariza

Evo šta se dešava posle razvoda! Bastijan prati svaki korak Ane Ivanović, a ovo je razlog

NECENZURISANI SNIMAK TRENUTKA EKSPLOZIJE AUTOMOBILA HYPE TELEVIZIJE! MONSTRUOZNO! APEL DRAVNIM INSTITUCIJAMA ZA HITNO REAGOVANJE!

CG: Uhapšena Vesna Medenica, određen joj pritvor

Najnovije informacije! Evo u kakvom je stanju ministar Ivica Dačić

Ne propustite

Mirna noć u Beogradu: Sve prošlo bez teških udesa i incidenata, Hitna pomoć intervenisala 110 puta

DRUŠTVO VESTI

Slavimo Svetog Pamfila, Porfirija i ostalih 10 mučenika: Običaj je da se danas pomogne bratu, prijatelju, komšiji koji je u nevolji

DRUŠTVO VESTI

ESKALACIJA NA BLISKOM ISTOKU Vučić telefonom razgovarao sa Bin Zajedom

POLITIKA VESTI

Dnevni horoskop za nedelju, 1. mart: Rakovima se javlja neko iz prošlosti, Jarčeve čeka važan razgovor, a ostale?

DRUŠTVO HOROSKOP VESTI
Prikaži više
Gde gledati HypeTV

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2026 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?