Background adbanner
calendar

Ponedeljak 8. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
NOVO OGLAŠAVANJE PUTEVA SRBIJE! Na obilaznici radovi od danas do 12.septembra! „UČIO SAM SE NA MIROSLAVU ILIĆU“ Saša Mirković o slavuju iz Mrčajevaca, kome slede VELIKI KONCERTI! LJUBAVNI BRODOLOM NAJPOPULARNIJEG FUDBALERA NA SVETU! Veza pukla posle samo 13 dana! MASAKR U JERUSALIMU! Ima mrtvih, više od 15 ranjenih, naoružani muškarci otvorili vatru na autobus! EKSKLUZIVNI PAPARAZZO SA AERODROMA! Pevačica doputovala, pa doživela šok jer je niko nije sačekao! „TO JE NAJVEĆI BOL, JOŠ SAM SE NAPREZALA I POVRAĆALA“ Devojka Bake Praseta o ugradnji silikona! PUTNICI POBESNELI ZBOG PROMENE PLANA! Zbog guste magle u Sarajevu avion iz Pariza sleteo u Banjaluku! ASMIN DURDŽIĆ IZNEO ŠOKANTNE TVRDNJE! Svi očekuju Anelinu reakciju zbog ćerke Nore! GASTOZ U NOVIM PROBLEMIMA! Svi bruje o njegovom švrljanju iza Anđelinih leđa! „KRISTIJAN UNIŠTIO KRISTINI MUZIČKU KARIJERU“ Ovako je ona opisala šta joj je sve branio! TRAMP NAPRAVIO HAOS NA US OPENU! Meč kasnio zbog bezbedonosnih provera! SPEKTAKL NA NEBU IZNAD SRBIJE! Pomračenje MESECA se videlo iz BEOGRADA! SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA KARABURMI! Ima više povređenih… Današnji svetac je zaštitnik ljubavi i brakova! PAROVI ZA SREĆU TREBA DA URADE JEDNU STVAR! STIŽU PLJUSKOVI SA GRMLJAVINOM! Dnevni horoskop za ponedeljak, 8. septembar: Rakovi, obratite panju na intuiciju, za Vage će ovo biti prelep dan

UŽIVO U EMISIJI! Anđela šaputala u bubicu da joj PRODUKCIJA NAMEŠTA? “E, nećete, ne zvala se ja…”

Objavio: RHT
10/09/2024 10:21 PM

UŽIVO U EMISIJI! Anđela šaputala u bubicu da joj PRODUKCIJA NAMEŠTA? “E, nećete, ne zvala se ja…”

Anđela Đuričić je postala ponovo rijaliti učesnik nakon skandaloznog plana da se povredi uživo u programu i time navodno “ugasi” televiziju.

Uživo u emisiji
Foto:youtube/zadruga official

Podsetimo, Anđela je uz tvrdnje da joj je televizija Pink uništila život, želela da se povredi u programu te u videu koji to dokazuje izjavila:

“Gledaćete samoubistvo uživo u programu”., rekla je a onda oplela i po čelnicima te televizije nazivajući ih pogrdnim imenima.DETALJNIJE GLEDAJTE KLIKOM OVDE.

Đuričićeva je nakon svega toga ponovo ušla u rijaliti a danas je imala novi komentar zbog kojeg društvene mreže gore.

Naime, tokom izbora potrčka koji će ići u izolaciju opcija je bila da li će Anđela navodno ići sa bivšim dečkom Matejom Matijevićem ili Stefanom Karićem. Anđela nije mogla da se iskontroliše a uživo u programu prokomentarisala je:

Hoće da me uvale negde, pa to ti je. E, nećete, ne zvala se ja Anđela. Nećete me uvaliti”., rekla je.

Da li će Anđela biti kažnjena zbog ovoga ili ne ostaje nam da saznamo.

“KRIVIČNE PRIJAVE PROTIV VODITELJA RIJALITIJA”

Anđela je imala i namere da krivično goni voditelje rijalitija u čijem rijalitiju je danas ponovo:

Sto se tiče Darka i te situacije. Počelo je tako sto je on jako pristrasan kao jedan voditelj. Počeo je da iznosi neke komentare na moj račun i o delima koja sam ja radila. Iznositi svoj lični stav kao voditelj i omalovažavati, ponižavati i vređati…Pogotovo jednu mladu devojku. Želim da stanem na put na put tome. Podnela sam krivičnu prijavu protiv njega. – rekla je ona za “Hypetv.rs”:

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

foto:Hypetv/promo Aca Lukas prodaja karata
foto:Hypetv/promo Aca Lukas prodaja karata

PRODAJA KARATA ZA KONCERT I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Hypetv.rs/ M.A./N.A.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner