Background adbanner
calendar

Subota 12. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
VESNA ZMIJANAC KUPILA TRI NOVA STANA! Od cena će vam se ZAVRTETI U GLAVI, evo koje sve nekretnine POSEDUJE ŠOK OTKRIĆE! ALEKSANDRA PRIJOVIĆ PREVARENA: „Razišli smo se, svako je krenuo svojim putem“ Vučić danas obilazi radove na mostu preko Dunava u okviru Fruškogorskog koridora STEFANI GRUJIĆ JE PONOVO TRUDNA? Munjez šokiran zbog TABLETA koje pije, spreman da ponovo postane OTAC LETO SE POLAKO VRAĆA U SRBIJU! Temperatura danas do 33 stepena, ali u narednim danima stiže nam nagli obrt ANĐELA UHVATILA GASTOZA I SOFI NA DELU?! Odlučila da se povuče, ostavlja ga za SVA VREMENA VERNICI DANAS PROSLAVLJAJU PETROVDAN! Slava pekara i ribara, evo koje voće NIKAKO ne bi smelo da se JEDE Dnevni horoskop za subotu, 12. jul: Ovnove čeka težak dan, a Ribe veliki preokret u ljubavi KUHINJSKE KRPE VAM SMRDE? Dodajte ovo u mašinu za veš i rešite se zauvek neprijatnog mirisa! KAKO DA SMIRITE PSA TOKOM GRMLJAVINE? Stručnjaci otkrivaju 5 proverenih načina – ljubimci će vam biti zahvalni SOFIJA VERGARA NAPUNILA 53. GODINE, A IZGLEDA KAO BOMBA! Ovo su tajne njenog mladolikog izgleda! (FOTO) „PREPEČEN JE I NESRAZMERAN, NE LIČI NA SEBE!“ Pričalo se da je zavodnik iz meksičkih sapunica gej, a evo kako DANAS IZGLEDA! (FOTO) ZADNJICA U PRVOM PLANU! Sara Jo pokazala OBLINE – vreliji video niste videli! KAČAVENDA ZALJUBLJENA U OVOG TAKMIČARA?! Isplivale skandalozne tvrdnje – može sin da joj bude! „SA NJIM JE, A VOLI DRUGOG“ Jelena Ilić raskrinkala UČESNIKE RIJALITIJA, a onda OTKRILA KO ĆE BITI POBEDNIK AKO NE PLATITE KAZNU – BLOKIRAJU VAM VOZILO! Novi sistem sa dve neplaćene kazne, a evo koliko košta DEBLOKADA

GLUMAC MILOŠ TIMOTIJEVIĆ PRIZNAO: Zbog PARA sam prihvatao uloge koje nisu za mene!

Objavio: RHT
15/02/2022 5:00 PM

Gost emisije PRETRES autora i voditelja Stefana Usiljanina bio je popularni glumac Miloš Timotijević.

hypetv.rs

Miloš poslednjih nekoliko godina prikazuje svoj raskošni talenat u mnogim serijama i filmovima, a najzapaženije uloge imao je u seriijama „Besa“, „Ubice mog oca“ i „Pevačica“. Osim na ovih uloga na filmu i u serijama, aktivan je i u pozorištu.

O njemu vladaju podeljena mišljenja u javnosti, većina ljudi ga zaista voli, a postoji i jedan deo njegovih kritičara koji mu traže mane i zamerke. Glumac kaže da se ne obazire mnogo na negativne komentare i da samo glumom ruši sve predrasude.

-Mislim da je bukvalno nemoguće da te svi vole. Prosto gubiti vreme na tako nešto je besmisleno, Treba vreme koje imamo da iskoristimo na pametnije stvari.

-Sa popularnošću se ne borim. Ja ovaj posao radim zbog publike i prosto je to sve sastavni deo glume – kaže glumac.

Mnoge poznate ličnosti ističu da se razlikuju ispred i iza kamere. Često govore da su privatno potpuno druge osobe, a popularni glumac na pitanje kakav je on privatni kaže:

-Ja sam sebi privatno jako dosadan. To je nekako tako, zabavlja me gledanje serija, filmova, muzika, prijatelji. Nekada i neka putovanja, ali sam u poslednje vreme dosta putovao, pa mi je sada odmor ostanak kod kuće. Volim samoću, to mi je nekako ostalo kao nasleđe od mog oca. Vrlo rano sam ziveo sam, pa sam navikao – dodaje Miloš.

Do sada je odgrao dosta uloga na filmu i u serijama i svaka je bila specifična na neki poseban način. Imao je i dosta tragčičnih likova i smrti, pa kaže da je odigrati smrt uvek posebno zahtevno:

-Mislim da je uloga Vlade Vidaka u seriji „Pevačica“ najtragičniji lik koji sam do sada igrao. Njegova sudbina je iz više razloga tužna i posebna. Nailazio sam i na uloge koje nisu bile za mene, ali sam ih prihvatao zbog para. Prosto, na početku karijere nemaš mnogo opcija prihvataš sve, treba dosta vremena i rada da bi ti postao glumac koji može da bira uloge prema svom ličnom ukusu – iskren je Timotijević.

Šta je još Miloš rekao Stefanu u emisiji PRETRES pogledajte u videu.

IZVOR: HYPETV.RS

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner