POMOZIMO NIKOLI VUČIĆEVIĆU
Jedna SMS poruka veoma bi značila ovom hrabrom čoveku.

Nikola Vučićević iz Beograda je 1979. godište i trenutno se suočava sa veoma ozbiljnim zdravstvenim tegobama. Sportski je tip, druželjubiv i pozitivan, a požrtvovani je otac devojčice od osam godina.
Krajem novembra 2023. god. primećuje krv u urinu i nakon lekarskih analiza utvrđuje da se ima tumor na levom bubregu sa metastazama na plućima. Hitno je operisan, gde mu je odstranjen levi bubreg a patohistološki nalaz je pokazao da se radi o svetloćelijskom malignom tumoru.
POMOZIMO NIKOLI VUČIĆEVIĆU
Ponovnom analizom utvrđuje se da je prvobitna dijagnoza pogrešna i revizijom se dolazi do nove dijagnoze – retki brzo rastući angiosarkom, epiteloidni tip, viskog gradusa. Prekidaju mu dotadašnju imunoterapiju i nakon toga 4 nedelje čeka odluku o novoj terapiji. U tom periodu pogoršava mu se stanje i prepisuju mu monoHD (adriamicin). Stanje mu se i dalje pogoršava sa nastavljenom istom hemioterapijom gde Nikola završava na aparate boreći se za sopstveni život.
Pošto u Srbiji nije bilo rešenja, pomoć su potražili u Turskoj, gde se Nikola trenutno nalazi.

Sredstva su potrebna za nastavak lečenja u inostranstvu,hemioterapiju,imunoterapiju,radioterapiju, antikancer vakcinu, putne troškove kao i troškove smeštaja.
Humanitarna fondacija „Pokreni život“ nudi sledeće opcije: za Nikolin život možete poslati broj 293 na 3800. Cena SMS poruke je 200 dinara.
VIŠE DETALJA O PLAĆANJU PREKO UPLATNICE POGLEDAJTE NA OVOM LINKU.
Podsetimo, uskoro se održava spektakl u Sloveniji. U ljubljanskoj Areni Stožice 23. novembra će se održati projekcija filma “Stravično”, što predstavlja nastavak prvog dela filma “Pokidan”. Rediteljka je i ovog puta čuvena Suzana Purković.
Posle premijere filma, Aca će održati koncert u ovoj dvorani.
PRODAJA KARATA ZA KONCERT I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE
Hypetv.rs V.M.
BONUS VIDEO: