petak, 19. dec 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: POTRESNA ISPOVEST POZNATE MANEKENKE: Godinama trpela ZLOSTAVLJANJE!?
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » POTRESNA ISPOVEST POZNATE MANEKENKE: Godinama trpela ZLOSTAVLJANJE!?
NEWSNOVOSvetski JetsetVESTI

POTRESNA ISPOVEST POZNATE MANEKENKE: Godinama trpela ZLOSTAVLJANJE!?

06.02.2022 | 18:30
NEWS NOVO Svetski Jetset VESTI
Vreme čitanja 3 min.
Podeli

Manekenka Bela Hadid progovorila je o mentalnom i fizičkom nasilju koje je doživljavala od emotivnih partnera, ali i poslovnih partnera.

https://www.instagram.com/p/CXy7JcDFcDt/?utm_source=ig_web_copy_link

Bela Hadid je Viktorijin Anđeo i ujedno jedna od najuspešnijih manekeni današnjice, a mnogi je nazivaju i najlepšom ženom sveta.

Manekenka je dugo bila u vezi sa The Weeknd (Abel Tesfaje), a kada ju je ostavio zbog biše devojke Selene Gomez, Bela je upala u depresiju iz koje se jedva izvukla, a sada je otkrila da je trpela nasilje u emotivnim vezama:

– Odrasla sam uz muškarce, nevezano za to da li je reč o vezama ili porodici, gde su mi stalno govorili da je moj glas manje važan od njihovog glasa – priča Bela i dodaje da nije umela kako da se brani kada je imala prve ozbiljne veze:

– Onda je došao period odrastanja, a to što nisam imala granice i nisam umela da se branim, moj glas se nije čuo, veoma intenzivno je uticalo na mene u mojim odraslim vezama, gde bi se moj nervni sistem srušio. Bila je to borba ili beg. Samo bih zaćutala i plakala. To je nešto na čemu sam zaista morala da radim – rekla je Bela.

Manekenka se uporno vraćala muškarcima i ženama koje su je fizički i mentalno zlostavljali, a koje se uporno ponavljalo. Ova trauma se odrazila na njen život, pa tako manekenka nije umela da postavi granice čak ni na radnom mestu.

– Stalno sam udovoljavala ljudima i u svom poslu, bilo mi je važnije mišljenje svih drugih o meni, a ne moje. U suštini, stavljala sam svoju vrednost u ruke svih ostalih – rekla je manekenka koja je otkrila da je ostala zarobljena u „mračnoj rupi“ jer je dala celu sebe u poslu.

U jednom intervjuu je otkrila da je konačno odlučila da napravi veliku promenu nakon što je prošle godine pala na „dno“:

– Stalno radite 14 sati dnevno, zovu vas i govore: „Možemo li da je dobijemo još tri sata?“ Pomeraju moje granice i ja sam tamo do ponoći i sutra moram na let. Radila sam šest emisija dnevno sa temperaturom – rekla je Hadid.

IZVOR: REPUBLIKA.RS/HYPETV.RS

OZNAKE:hypetv.rsmanekenkanasiljeŠOK
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava VODITELJKA OBJAVOM USIJALA INSTAGRAM: Dušica Jakovljević potpuno bez šminke!
Sledeća objava HTELI SU DA SAČUVAJU TAJNU: Evo kad se razvode JK i Duško Tošić!
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

JEDVA STOJI NA NOGAMA! Kamera uhvatila Brajana Volša posle presude za DOŽIVOTNU ROBIJU, prizor šokirao javnost! (VIDEO)

NEPRESTANI UZDASI ODZVANJAJU! Žestoka akcija Anite i Luke u izolaciji, SVE PUCA! (FOTO)

ASMINOV OTAC UDARIO NA STANIJU! „Bila je promašena investicija“, PRETI DA ĆE OTKRITI SVE NJENE MRAČNETAJNE!

SPREMAJTE SE NA ŠOK! RHMZ objavio novu prognozu, stižu hladni dani i sneg!

„IŠLI SU ZA NJIM, VREĐALI GA, A ONDA MU SE MOMAK PRIBLIŽIO“ Novi detalji NAPADA NA VUJADINA SAVIĆA U TRŽNOM CENTRU, evo kako je ZAPRAVO DOŠLO DO TUČE!

„NIKAKAV SI MUŠKARAC“ Mustafa Durdžić ključa od besa svog sina, ne može da dođe sebi zbog NJEGOVOG POMIRENJA SA ANELI AHMIĆ!

Ne propustite

DRAMA U BEOGRADU! Branka Džajić onesvešćena na promociji, hitno transportovana u bolnicu, OTKRIVENO NJENO STANJE!

SPORT VESTI

„SAHRANILA SAM KESU KOSTIJU“ Stravična ISPOVEST MAJKE UBIJENE NOEE MILIVOJEV: „Ni danas ne znam gde su ostali delovi njenog tela“

CRNA HRONIKA VESTI
Ife Lundberg Makabi Valensija

PADE I TAJ HAPOEL U OAKA: Ife Lundberg mu sačuvao prvo mesto, Gudurić raspoložen

SPORT VESTI

EVO ŠTA SE SMATRA GREHOM ZA SVETOG NIKOLU: Mnogi to rade, a ne znaju da krše običaj

DRUŠTVO VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?