Background adbanner
calendar

Ponedeljak 1. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„ŽAO MI JE, BOLESTAN SI“ Jodžir kao baštenski patuljak – odgovorio Baki Prasetu na PROZIVKE! (Foto) STRAVIČNA NESREĆA NA VOŽDOVCU! Oborena dvanaestogodišnja devojčica na PEŠAČKOM PRELAZU! „KO IMA DLAKAVIJE S*SE?!“ Baka Prase podelio kadrove sa letovanja, a evo šta se uočava na njegovoj devojci! (FOTO) Jedan dan BEZ TELEFONA: kako mladi PREŽIVLJAVAJU digitalni detoks? ZLATNI SEPTEMBAR – MESEC NADE i PODRŠKE MALIM HEROJIMA: DECI KOJA SE SVAKODNEVNO BORE PROTIV KANCERA EKSKLUZIVNO ZA HYPE! Goldenito i Dina Terzin BRUTALNO opleli: „Baka Prase i Luka Silni su SELJAČINE!“ (VIDEO) JELENA GOLUBOVIĆ STALA NA STRANU IVANA MARINKOVIĆA! „Treba da uradi DNK jer je Miljana promiskuitetna, a Marija je iskorišćava i iživljava se“ (VIDEO) STOJKOVIĆ ISKREN PRED LETONIJU! Priznao šta je ZABRANJENA tema! Piksi o POSETI košarkašima u Rigi, pa se OBRATIO Pešićevim „orlovima“! SOFIJA JANIĆIJEVIĆ NEMA KUD! Stigla nova optužba na njen račun! ODREĐEN PRITVOR MAJCI KOJA JE OSTAVILA BEBU PORED KONTEJNERA! NA GLUMCU PUCAJU MIŠIĆI! Sređuje dvorište, znoji se, a ovaj detalj je uočljiv! (FOTO) ZVEZDAŠI SU U TRANSU! Na Marakanu stiže BRUTALNO pojačanje! Lea Stanković otvorila vrata LUKSUZNE VILE! EKSKLUZIVNO! Njen dom oduzima dah, ovi DETALJI privlače najviše pažnje! (FOTO, VIDEO) MILOVAN IMAO GEJ AFERU?! Isplivao šokantan detalj iz njegove prošlosti, ovako se pravdao! VUČIĆ SUTRA IDE U KINU! Planiran razgovor sa Putinom, poznato o čemu će razgovarati Stravična saobraćajna nesreća kod Šida! Automobil sleteo sa puta

VUČIĆ ODGOVORIO NA NAPADE IZ BIH: „Samo jedan dokaz neka pokažu da sam pucao iz snajpera, ja više nisam predsednik Srbije“

Objavio: RHT
08/07/2024 7:40 PM

Vučić odgovorio na napade iz BIH

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je izjavu i poslednje napade Zukana Heleza, ministra odbrane Bosne i Hercegovine, koji je u skorom gostovanju u jednom emisiji optužio predsednika Srbije da je pucao snajperom na Sarajevo.

-Što se tiče snajpera, i mog „ubijanja“ ili „pucanja“ po Sarajevu, kako god hoćete. Ja predlažem jednu stvar. Zukane Helezu, ako sam ja pucao po Sarajevu na način na koji on kaže po tim brdima, samo jedan maleni dokaz neka pokaže i ja istog dana nisam predsednik republike. Ja tebe pozivam lažove jedan, da sa svim kineskim dronovima koje kupiš u Tehnomaniji pa pokazuješ kao velika dostignuća podneseš ostavku samo na svoju mnogo nižu funkciju. Ako to ne dokažeš. Jel to fer? Ja mislim da je veoma fer. To se nikada nije dogodilo, izmislili su sve. Kao i sliku sa puškom, a videćete, ona koju oni pokazuju je slika sa stativom od kamere.

Vučić odgovorio na napade iz BIH

-Stativ od kamere, ja pomagao nekom snimatelju koji je išao tamo da snima, uvek sam to radio, nisam se libio, kao normalan čovek najnormalnijih i najobičnijih poslova. Pogledajte šta je sada ovo izazvalo. Ti lažovi svakoga dana vode besmislenu kampanju. Juče ste 10 od 10 tekstova na njihovim portalima imali protiv Vojske Srbije. To je zbog Bećirovića, Komšića i svih njihovih medija koji su rekli da je Srbija posle Svesrpskog sabora krenula u agresiju i da je to uradila – rekao je Vučić komentarišući histeriju koja je nastala u BiH medijima zbog učešća kadeta Vojne akademije iz Beograda na memorijalnim skupovima obeležavanja tragedije srpskog naroda na Kozari.

Hypetv.rs/E.B.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner