Background adbanner
calendar

Petak 11. Jul, 2025

UGROŽENI UČESNICI RIJALITIJA! HITNO SAOPŠTENJE! Pismo napravilo pometnju, ništa više neće biti isto

Objavio: RHT
05/07/2024 4:05 PM

Pometnja na imanju!

Anđelo Ranković otkrio je da su dva rijaliti učesnika ugrožena! Bojana Pavlović i Ivan Marinković imaju jednak broj glasova i oni su nominovani od strane publike.

ovo niko nije očekivao
Foto: Printscreen YouTube TV PINK

– Bojana i Ivan imaju jednak broj glasova – kazao je Anđelo, te će se njih dvoje boriti za opstanak ove nedelje.

Rijaliti učesnici su izneli mišljenje zašto su se odlučili baš za njih dvoje.

– Ostajem pri istom stavu kao i prošlog puta. Osoba koja je na početku pokazala da ima stav, koji je sad pogazila, a reč je o Mileni Kačavendi. Ne zna više ni gde je levo – kazao je Nikola Lakić.

Pometnja na imanju!

 Nominujem Aneli. Pokazala se kakava je, ko je i šta je – kazala je Milica Veličković.

– Ne dopada mi se kad neko menja mišljenje iz dana u dan i zbog nečeg. Iskreno, to nije moja šolja čaja. Nomimujem Ivana – rekao je Nenad Aleksić Ša.

– Bojanu moram da nominujem, ne mogu da zaboravim neke stvari, iskreno. Ona mi je pre neki dan ukrala upaljač, ja sam to primetio, a onda kad sam je lepo pitao, ona je krenula da drami i viče. Napada ljude bez razloga, najgora je osoba u kući – istakao je Borislav Terzić Terza.

Janjuš je broj jedan. To je dečko koji je ovde sa mnom ulazio u najveće sukobe. Druga osoba je Maja, koja me vređa kako stigne. Čak i kad imam najbolji savet za nju, ona mi najgore vraća. Đedović joj je rekao najgore stvari, a ona mu ništa ne kaže. Zbog čega misli da joj ja ne želim dobro, to mi samo nije jasno. Jedino što tvrdim jeste da ona radi pogrešne stvari i greši jer misli da je u pravu za sve. Moja odluka je pala na Maju, sa zadovoljstvom je tako – kazao je Lepi Mića.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs S.S.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner