Background adbanner
calendar

Ponedeljak 14. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
GRLJENJE I MAŽENJE SMANJUJE DEPRESIJU I ANKSIOZNOST! Evo zbog čega je još dobro za zdravlje! ANA IVANOVIĆ SE VRAĆA SVOJOJ NAJVEĆOJ LJUBAVI! Konačno presekla, ovo niko nije OČEKIVAO Najbolje ljubavne kombinacije za Vodoliju: S kim zvezde prave magiju? „POSLE NJEGOVE KRITIKE SAM SE PROMENILA!“ Anja Bla sada RATUJE sa Bakom Prasetom, a ovako je govorila o nepoznatim detaljima veze sa njim! VERNICI SUTRA PROSLAVLJAJU DVA VELIKA SVETITELJA! Obavezno ispoštujte OVE običaje ako želite da vas zdravlje prati tokom cele godine MUNJEZ DOBIJA ZABRANU PRILASKA DETETU? Majka Stefani Grujić odlučna u nameri da ga otpiše kao oca U KOJIM GODINAMA JE NAJIDEALNIJE DA SE UĐE U BRAK! Prema veštačkoj inteligenciji odnosi zasnovani u ovoj dobi imaju NAJVEĆE šanse da opstanu PALMER „ZALEDIO“ NJUJORK! PSŽ na kolenima – Čelsi je prvi šampion novog klupskog SP (VIDEO) Kakvo vreme će biti sledeće nedelje? Ovog dana se očekuje i KIŠA, evo detalja DRAGANA MIRKOVIĆ ZAVRŠILA NA OPERACIJI! Lekari su dali sve od sebe, nije bilo nimalo NAIVNO ENA ČOLIĆ ULAZI U SLEDEĆU SEZONU RIJALITIJA?! Izlanula se pred svima, sve je već UGOVORENO „UHODI ME, HAKUJE MI TELEFONE“ Hana Ikodinović progovorila o odnosu sa Natašom, ovakve VASPITNE METODE retko ko koristi PREMINUO BIVŠI PREDSEDNIK NIGERIJE! DEVOJKA LUKE SILNOG NAPALA DINU! Rat na Tiktoku: „Ponižavaš se jako“ OTKRIVENO KO JE IZAZVAO JEZIVU NESREĆU U CENTRU BEOGRADA: Otac i 2 ćerke i dalje u teškom stanju Ove 3 stvari nikada ne držite u automobilu u toku paklenih vrućina

ŠA PONOVO DOTAKAO DNO! Miona ga ponizila brutalno, reperu su svi smeju, gledaoci zgađeni, Jovanovićeva SLAVI POBEDU

Objavio: RHT
01/06/2024 10:43 PM

Ša ponovo dotakao dno

Photo: Printscreen Youtube/Zadruga Official

Veza između repera Nenada Aleksića Ša i Mione Jovanović postaje sve složenija, a njihovi sukobi eskaliraju gotovo svakodnevno, a tokom prethodne veči, ljubavni par je doneo odluku da stavi tačku na svoj emotivan odnos.

Naime, u toku emisije „Pitanja novinara“ došlo je do javnog sukoba između repera i pevačice, kada su oboje izneli svoje stavove pred kamerama. Aleksić je istakao da će se jedino pomiriti sa Mionom ukoliko mu se ona izvini. Miona je odlučno odgovorila da je za nju raskid konačan.

Naime, kako je Miona prethodno izjavila da ju je Ša uslovljavao i gotovo primorao na se*sualne odnose, reper je bio izričit u zahtevu da mu se Jovanovićeva javno izvini za ovakvo poniženje i etiketu nasilnika.

Photo: Printscreen Youtube/Zadruga Official/Ša ponovo dotakao dno

Međutim, iznenađujuće brzo su se pomirili i već danas su zajedno proveli veče u dvorištu Bele kuće, te je reper još jednom dokazao da je spreman na sve, kako bi zadržao Mionu. Takođe, da će trpeti sva poniženja, koja se gomilaju. Ovo pomirenje nakon javnog raskida izazvalo je interesovanje javnosti, koja pažljivo prati svaki korak ovog medijski eksponiranog para. 

Ša je neprestano grlio Mionu, ne mareći za sinoćni raskid i sve što su jedno drugom izgovorili. Čini se da je potpuno zaboravio i za svoju etiketu nasilnika, s obzirom da je Miona jasno stavila svima do znanja da je imala se*sualne odnose, samo zato što ju je on uslovljavao, pa čak i prisiljavao.

Hypetv.rs/E.B.

PROČITAJTE JOŠ:

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner