Background adbanner
calendar

Utorak 15. Jul, 2025

MILJANA PRIZNALA KOLIKO PUTA JE SA ZOLOM BILA TRUDNA: Nije znala da kamere ne snimaju, Čolić ne može da dođe sebi

Objavio: RHT
19/05/2024 11:16 PM

Miljana priznala!

Photo: Printscreen Youtube/Zadruga Official

Kontroverzna Miljana Kulić razgovarala je danas sa Zolom i tom prilikom otkrila šokantne stvari iz njenog privatnog života.

Miljana i Lazar Čolić dotakli su se i teme odnosa, kao i njenih trudnoća, a Kulićeva u jednom trenutku nije registrovala kamere, te je otkrila brojne detalje.

Ti mene ne slušaš svakako. Da si me slušala, sad bi imali dvoje dece – rekao je Zola.

– Hvala Bogu, pa sam otišla na kiretažu – kazala je Miljana.

– Eto, ti kažeš hvala Bogu – dodao je Čolić.

Photo: Antonio Ahel/ATAImages/Miljana priznala!

– Zato što sam pila lekove, ali bilo mi je krivo. Nisam htela da rađam dete u takvom stanju. Sa Skraćenim sam htela dete. Hvala Bogu pa sam dobila šta sam dobila. Sa Zolom sam bila tri puta trudna. Dva puta ovde i jednom napolju. Kad nije hteo da mi se javi – rekla je Kulićeva. Komentari šokiranih fanova rijalitija samo se nižu.

Pomirili se Miljana i Zola

Lazar Čolić Zola ušao je u rijaliti pre dva dana, a sve je tada zanimalo kakav će biti njegov odnos sa bivšom partnerkom, Miljanom Kulić. Detaljnije u odvojenoj vesti

Čolić je po ulasku prišao Miljani ta stolom i pozdravio se, nakon kraćeg vremena osamili su se i porazgovarali, a palo je i pomirenje, što je sve šokiralo.

Hypetv.rs/E.B.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

BONUS VIDEO:

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner