Background adbanner
calendar

Sreda 20. Avgust, 2025

SKANDALOZNO! Trese se imanje u Beloj kući, došlo do sukopa između bivše i sadašnje!

Objavio: RHT
01/05/2024 6:15 PM

Oplela po cimerki!

Miona Jovanović i Maja Marinković su posvađale, a njihova rasprava izazvala je lavinu komentara. Pevačica je priznala da nije isapala korektna prema starleti. Miona je pokušala da opravada svoj postupak.

Foto: Pritnscreen Youtube TV PINK
Foto: Prinscreen/Youtube/pinktv

Naime, Miona je obelodanila Majinu vezu sa tada zauzetim Markom Janjuševićem, pa se pokajala.

Ipak, Maja Marinković nije mogla da prećuti, pa se umešala u Mionino izlaganje i izazvala brutalnu svađu.

Mnogi su zaključili da je razlog njihove netrpeljivosti upravo Stanislav Krofak. Maja je uplovila u vezu sa Mioninim bivšim dečkom.

Miona je pokušala da se „opere“. U Beloj kući se šuška da se njih dve ne podnose zbog Stnislava Krofaka.

Oplela po cimerki!

 Hajde da kažem da nije bilo lepo od mene ono što se desilo u trećoj sezoni, iako Maja nije bila moja drugarica, ali hajde da kažem. Taki mi se izvinio na kraju sezone, jer me je nešto prozivao – govorila je Miona.

Maja je počela da se dere na pevačicu.

Nema ti šta da pričaš o Takiju… Sve je bio u pravu, hrani pseto da te ujede.Ja ću posle da pričam, da ja objasnim kako stoje stvari. Marš – vikala je Maja, a Miona je dodala:

 Ne znam što se sada kačiš na mene, nisam rekla da je lud.Dobro, pričaj posle, nemoj da mi se mešaš u izlaganje. Ionako sam rekla da nisam ispala okej prema tebi, ne znam šta hoćeš – odbrusila je Miona.

Treslo se imanje u Šimanovcima. Svađa nije prestala, Majini i Mionini cimeri su bili šokirani.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/S.S

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner