Background adbanner
calendar

Četvrtak 19. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Otac dečaka ubice nije prisutan postupak zatvoren za javnost OVE BEOGRADSKE OPŠTINE DANAS OSTAJU BEZ VODE: Pripremite zalihe na vreme Razmatraju se žalbe na presudu! Apelacioni sud donosi konačnu odluku! HYPE TV NA LICU MESTA Suđenje roditeljima dečaka ubice! Hype tv na suđenju KAD POMISLITE DA STE SVE VIDELI: Vlahović u Beloj kući iza Trampa koji priča o Izraelu i Iranu, bilo je neprijatno (VIDEO) Sud će danas odlučivati o žalbama branilaca Kecmanovića! Hype tv na licu mesta ispred Apelacionog suda Jedan pa drugi zemljotres registrovan u ovim mestima! Podrhtavanje tla probudilo jug Srbije MAJKA (20) POKUŠALA DA UBIJE BEBU U BOLNICI Nezapamćeni užas potresa region Oglasio se RHMZ evo gde će prvo da ljuljne! SRBIJA NA UDARU PLJUSKOVA SA GRMLJAVINOM ZABORAVITE NA UJEDE KOMARACA! Isprobajte OVAJ TRIK sa majicom, UVEK UPALI Devet opština bez struje: Poznat spisak adresa Dnevni horoskop za četvrtak, 19. jun: Ribe da budu strpljivije, Škorpije imaju podršku od jedne osobe OVE SVAKODNEVNE STVARI IZ KUHINJE IMAJU ROK TRAJANJA! Izgledaju bezopasno, ali mogu vam ugroziti život JEDAN IZGURA CELO LETOVANJE: Stručnjaci pojasnili da li treba prati peškir za plažu kada smo na moru STEFAN KARIĆ PRESEKAO – DONEO KONAČNU ODLUKU! Javno progovorio o definitivnom odlasku iz naše zemlje! ASMIN KIPTI OD BESA ZBOG ANELI! Obrušio se brutalno na nju: „Napravio sam dete ženi koja abortira četiri puta godišnje“

„Teški i važni izazovi su pred nama“: Aleksandar Vučić prisustvovao vanrednoj sednici Vlade Republike Srbije!

Objavio: RHT
04/04/2024 11:30 AM

„Teški i važni izazovi su pred nama“

"Teški i važni izazovi su pred nama"
Foto: F.S./ATAImages, „Teški i važni izazovi su pred nama“

Vanredna sednica Vlade počela je danas u 10 časova u Palati Srbija, a osim šefa države. Aleksandra Vučića, predsednice Narodne skupštine. Ane Brnabić i ministara, prisustvuju joj ključni ljudi iz bezbednosnog sektora, vojske i policije, kao i direktori javnih preduzeća.

Danka je ubijena

– Imamo loše vesti za ovo naše dete, policija uhapsila 2 lica koja su izvršila ubistvo male Danke, priznali su… I sad ih vode na mesto ubistva… S kakvim monstrumima mi imamo posla – rekao je predsednik strašne vesti na vanrednoj sednici vlade u palati Srbija. On se obratio i ministru MUP rekavši:

– Bato (Gašić), vi ćete posle o detaljima…

Kad je predsednik izgovorio ove reči u sali je nastao muk a i on sam je prosto zastao i zanemeo. DETALJNIJE KLIKOM OVDE

Nastavak sednice

Kako je objavljeno na zvaničnom Instagram nalogu @buducnostsrbijeav predsednik Vučić je zamolio sve članove Vlade da posvećeno i odgovorno rade na izvršavanju svih zadataka.

Teški i važni izazovi su pred nama i zato sam zamolio sve članove Vlade da posvećeno i odgovorno rade na izvršavanju svih zadataka, što je od suštinskog značaja za opstanak zemlje i građana.
Tražim od vas da se borite snažnije nego ikada na spoljnopolitičkom planu i nastavite angažman na popravljanju političkog i zakonskog okruženja u zemlji.
Moramo da radimo i da se borimo, a i ja ću dati sve od sebe, da zaštitimo našu zemlju i interese našeg naroda u celini.
– stoji u opisu fotografije na Instagram stranici @buducnostsrbijeav.

https://www.instagram.com/p/C5VWkekMWC2/?img_index=1

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner