OGLASILA SE MAJKA DANKE ILIĆ! Evo šta je rekla o snimku iz Beča!
Oglasla se majka Danke
Majka male Danke, Ivana Ilić, oglasila se povodom spekulacija da joj se ćerka navodno nalazi u Beču pod pratnjom dve Rumunke.

Ivana se oglasila za medije:
Oglasila se majka Danke
– Nisam videla nikakav snimak, ja ne gledam društvene mreže – rekla je Ivana.
Mole se svi naši ljudi koji žive u Beču, ako vide devojčicu, da odmah obaveste policiju!
Potraga za dvogodišnjom devojčicom Dankom Ilić (2) iz Bora, koja je nestala u naselju Banjsko polje, ušla je u šesti dan.
Zasad nema ni pomaka ali ni preciznih informacija kako je nestalo dete, ona ima samo dve godine. Nestala je na porodičnom imanju nedaleko od Bora.
U trenutku nestanka, malena Danka imala je kosicu vezanu u repić. Ljubičaste pantalonice, cuclu i maslinasto zelenu šarenu jaknicu. Malena ima smeđu kosu i smeđe oči a visoka je oko 85 centimetara.
Tužilaštvo je, uzimajući u obzir činjenicu da je majka poslednja imala kontakt sa devojčicom, naložilo detaljno forenzičko veštačenje njenog telefona.
Inače, potraga za malom Dankom ne posustaje. Banjsko polje vrvi od policije a u potragu su uključeni i helikopteri. MUP koji su nadletali Banjsko polje i oblast oko tog naselja.
Policija je pretražila samu okolinu kuće, zatim tunel, podzemne kanale i šahtove, kao i okolnu šumu. Ali nisu pronašli nijedan trag koji bi ukazao na to da se dete u nekom trenutku i tu obrelo.
BONUS VIDEO:
Hypetv.rs/Informer S.S.
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.