Background adbanner
calendar

Četvrtak 10. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
NINA BADRIĆ ZAVRŠILA NA SUDU! On je prijavio zbog kletve, pevačica nemoćna: „Osećala sam se jadno, bedno i prljavo“ OBAVEZNO SE PREGLEDAJTE! Ovaj test koji otkriva da li ste u riziku da dobijete smrtonosni karcinom kože „KAŽEŠ MI ZA STOLOM PI*KO“ Marko Stefanović ponizio Sanju za SVA VREMENA, ona dotakla PONOR: „Mislila sam da ti je lepo“ VRELA AKCIJA ALEKSANDRE I MILOVANA PRED PUNOM SOBOM! Podivljali i zatresli krevet, učesnica nije mogla da veruje! (FOTO) NOVI DETALJI O UZROKU SMRTI SLAVNOG GLUMCA! Sve se krilo od očiju javnosti! „SLEPICE JEDNA! SAMOŽIVI IDIOTE!“ Nova histerija Anđele Đuričić izbacila Gastoza iz TAKTA – PUKAO MU FILM! PEJA HITNO NAPUSTIO RIJALITI! Rasuo se u komade, NIKO NIJE MOGAO DA GA SPREČI! ZVEZDE IM OBEĆAVAJU UZBUDLJIVO LETO: 5 znakova upoznaće srodnu dušu do kraja jula DEČACI SKUTEROM PODLETELI POD DŽIP! Jeziva saobraćajka kod Zrenjanina, deca zadobila užasne povrede PORODILA SE BIVŠA RIJALITI UČESNICA! Objavila fotku iz porodilišta, a za ćerku izabrala POSEBNO IME! (FOTO) „STVARNO MISLI DA ĆE NEKO DA JOJ VERUJE? SPONZORUŠA!“ Mina Naumović na meti JAVNIH PROZIVKI – Ognjen odmah reagovao! (FOTO) „BILA SAM LJUBAVNICA OŽENJENOM KOLEGI, VOLELI SMO SE“ Pevačica otkrila detalje o zabranjenoj aferi, šokirala priznanjem: „Da su mogli da me OBESE…“ GASTOZ SE RASPAO NA DELOVE ZBOG POSLEDNJIH REČI NJEGOVE MAJKE! Ukućani u suzama, ne mogu da veruju šta su čuli: „Nemaš pet minuta…“ FESTIVAL „EXIT“ SE SELI IZ SRBIJE! Otkrivena nova lokacija, sporazum potpisan za sledeću godinu „ZAMALO ME UBIO!“ Kristijan Golubović tvrdi da se samo ovog čoveka plašio CEO SVOJ ŽIVOT! PLAŠI SE DA SEBI NE ODUZME ŽIVOT! Stravično Terzino priznanje, učesnici zabrinuti za njega, PANIKA U RIJALITIJU!

LUDILO U MAJAMIJU! Spektakl Alkaraza i Monfisa digao svet na noge, o ovom MAESTRALNOM potezu španca bruji ceo SVET!

Objavio: RHT
26/03/2024 4:48 PM

Spektakl Alkaraza i Monfisa oduševio svet!

Pobedom u trećem kolu, španac je stigao do osmine finala mastersa u Majamiju, a spektakl Alkaraza i Monfisa oduševio je svet!

Španac brani prošlosezonsko polufinale, što znači da može da osvoji nove bodove ukoliko popravi rezultat.

Međutim, može i da ostane bez određenog broja ako ne dođe među četiri poslednja tenisera na turniru.

Printscreen/Youtube

Protiv teniskog veterana iz Francuske bio je prilično siguran, a jedan poen posebno je oduševio navijače.

Monfis sa 37 godina važi za jednog od najbržih tenisera, ali nije mogao da odgovori na sve što mu je Alkaraz priredio.

Zajedno su pružili pravi šou, a na kraju je Francuzu preostalo jedino da baci reket i aplaudira 17 godina mlađem rivalu.

DOŠAO JE KRAJ! Nemanja Nedović doneo konačnu odluku, prvotimac Zvezde NAPUSTIO reprezentaciju Srbije, evo ŠTA je razlog!

Alkaraz je tako došao do 76,47% pobeda u finalima na ATP turu.

Nalazi se iznad Pita Samprasa i Roda Lejvera, koji imaju stopu uspešnosti od 72,72 odsto.

Alkarazov „uzorak“ je manji od svih spomenutih, ali svakako momku koji još nije napunio ni 21 godinu, treba skinuti kapu.

Alkaraz je na trofej čekao još od Vimbldona prošle godine, dok mu je prvi u karijeri bio u Umagu 2021. godine.

Pored Vimbldona i Indijan Velsa, osvojio je još i Madrid, Barselonu, Kvins i Buenos Ajres.

Sezonu pre slavio je na US openu, Majamiju, Madridu, Riju i Barseloni.

Poraze u finalima pretrpeo je samo u Umagu i Hamburgu 2022, te Riju i Sinsinatiju 2023. godine upravo od Đokovića.

Pored Samprasa, Lejvera i Đokovića, visoke procente imaju i Bjorn Borg sa 70,96%, odnosno Rafael Nadal – 70,76%.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner