Background adbanner
calendar

Petak 1. Avgust, 2025

PUKLA TIKVA! Aneli ostavila Janjuš! Zaklela se u dete da će mu se osvetiti!

Objavio: RHT
15/03/2024 8:25 AM

Aneli ostavila Janjuša!

Iako je sve delovalo sjajno i bajno od kada su se pomirili i nastavili ljubavni život u Beloj kući, ipak Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš opet su raskinuli.

foto: youtube/printscreen

Kako stvari stoje Janjuš je konačno progledao i shvatio da je Aneli veliki folirant i da ne želi takvu osobu pored sebe. Između njih su pale teške reči, a Janjuš je do juče svoju devojku nazvao veliki folirant. Što je Ahmićevu totalno razorilo i izbacilo iz takta.

Najveći folirant koji je ušao u rijaliti, folirant od sad te tako zovem. Sram te bilo folirantu, traži razloge da je ostavim, najveći folirant – urlao je Janjuš vidno razočaran i utučen.

Smrade jedan za ovo ćeš videti, smradu, sram te bilo. Da se kunem u dete, zaklela sam se u dete i tako će ostati. Smradu jedan – rekla je Aneli, a onda briznula u plač.

– Folirantu – nastavio je Janjuš da viče i unosi joj se u facu, dok ej ona sedela na dvosedu i posmatrala ga, lijući suze. Kada je Janjuš odlučio da izađe malo na vazduh da dođe sebi, Aneli je odlučila da krene za njim i nastavi svađu.

foto: youtube/printscreen

Vređanje i plač!

– Go*no jedno posrano, praviš me budalom ovde, đubre jedno odvratno – rekla je Aneli.

– Svaki dan me je*e u mozak – rekao je Janjuš.

– Šta ti je ženska glavo – pitao je Mića.

Ovaj čovek me izluđuje, kakva Maja, on je bolestan, doveo me je do ludila. Posvaađali smo se, otišao je po jabuku i ja sam mu rekla doneo si mi kriv nož i on meni baci jabuku, i kaže zna šta radim. Pogodio me je keksom u glavu. On je bolestan i ne mogu više da budem sa njim. Ovo je kraj, neću polemistati. Smrade jedan videćeš za sve što si mi uradio, smradu, glumac, smradino, spominješ mi Maju i pričaš mi ovde što nosim kulover, ti ćeš me terati da piškim u gaće – rekla je Aneli.

foto: youtube/printscreen

– Ona mi navlači komunikaciju, traži to. Može da se iznervira oko čega hoće, jedne sekunde više ne trpim, ne zna šta će od dosade pa meni je*e mozak – rekao je Janjuš.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/J.V.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner