Background adbanner
calendar

Utorak 15. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
8 SIMPTOMA KOJI GOVORE DA IMATE SKRIVENU DEPRESIJU! Ove znakove nikako ne smete IGNORISATI NA ĐINI DŽINOVIĆ PRAVO BOGATSTVO! Ćerka Meline i Harisa brendirana od glave do pete, samo jedna stvar joj košta više hiljade evra (FOTO) HYPE TV PROGRAM ZA SREDU, 16. APRIL! Saša Mirković ekskluzivno u “ShowBliz-u” – NE PROPUSTITE! “DOBIJAMO POVIŠICU kada god hejteri pišu privatno Saši Mirkoviću i žale se na nas dve!” Voditeljke bliznakinje otkrile kako vlasnik Hype TV reaguje na LOŠE KOMENTARE hejtera “UDRITE JOŠ JAČE!” “S*KS JE LEPA STVAR, MAKAR I SA ISTIM POLOM” Šokantna izjava Ere Ojdanića ostavila sve bez teksta: “I dalje mogu da ZADOVOLJIM partnerku…” NARODNOM POSLANIKU POZLILO NA SEDNICI SKUPŠTINE: Program hitno prekinut, evo u kakvom je STANJU! UMRO POZNATI PEVAČ! Imao je samo 34 godina, kolege se opraštaju potresnim porukama! (FOTO) MILICA TODOROVIĆ KRALA U PRODAVNICI! Nakon skandala sa bivšim verenikom, sačekala je nova MUKA TERZA GRCA U SUZAMA NAKON ŠTO JE VIDEO BEBU! Otkriveni novi detalji o njegovoj i Miličinoj bebi, unete informacije iz spoljnog sveta! Đuro Macut: Naša spoljna politika mora biti hrabra i dosledna! Evropska budućnost najbolji odgovor DELIJE IZDALE VAŽNO SAOPŠTENJE! Navijači Zvezde poslali PORUKU pred meč sa Bajernom! MUNJEZ NE MOŽE DA ZAUSTAVI SUZE! Prvi put video svog sina Konstantina, pa se obratio EMOTIVNOM PORUKOM RADNICI U ZAJEČARU PRONAŠLI GRANATU! Tokom rekonstrukcije puta nastala opšta PANIKA, mesto je odmah OGRAĐENO EKSKLUZIVNO OGLAŠAVANJE OSMANA KARIĆA NAKON VESTI DA JE STEFANA OSTAVILA DEVOJKA! Evo šta je sve rekao za Anđelu Đuričić, ali i gde se tačno nalazi još uvek aktuelna snajka! “PRVO TE VERI, PA TE PREBIJE!” Jovana Ovuka o STRAVIČNOM NASILJU u kandžama NARCISA: “Odvojio me je od porodice i prijatelja, uz reči da TAKO TREBA” VANJA JOVANOVIĆ DRUGOG DANA AUDICIJE ZA HYPE ZVEZDE: “Priče kandidata su neverovatne”

Zašto je odbila Janjuša? Iva Grgurić:”Ja nisam tip žene koja će ići u Etno selo”

Objavio: RHT
09/03/2024 1:10 PM

Zašto je odbila Janjuša?

U novom izdanju emisije  „Karte na sto“ autorke i voditeljke Kristine Didanović gost je bila bivša rijaliti učesnica Iva Grgurić.

Novi format na Hype televiziji privukao je veliku pažnju gledalaca.

Zašto je odbila Janjuša?

Iva je sa osmehom odgovarala na sva škakljiva pitanja koja je izvukla, te je jedno pitanje glasilo, zašto je odbila Janjuša?

Zašto je odbila Janjuša?

-Nemam ja šta sa njima da radim na večeri,  nemamo iste teme, nismo iz istog kruga ljudi. Morbidno mi je što me je u tom trenutku, posle svega što mu se dogodilo pozvao da se vidimo.

Nismo prijatelji, niti smo čak bili prijatelji u rijalitiju. Ja nisam tip žene koja će ići u Etno selo, koja će ići na večericama, ali što je najgore, verovatno bih tu večeru platila ja ,rekla je Iva kroz smeh.

Podsetimo, Iva je nedavno za našu televiziju progovorila o prepiskama sa Janjušem.

Naime, šokirala nas je Ivina izjava da je Janjuš muvao samo nekoliko dana nakon smrti svog brata!

Janjušu je izjavila saučešće, a on je zatim pozvao na večeru i komentarisao njen provokativni stori.

Iva je odbila Janjuševu ponudu, te dodala da je šokirana njegovim porukama tako brzo nakon porodične tragedije.

Celu  emisiju „Karte na sto“ možete pogledati na Hajpovom jutjub kanalu.

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner