Background adbanner
calendar

Subota 12. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„Posle mene je postalo moderno ići u zatvor“ Romana Panić o robiji: „Plašila sam se da ne poludim“ SKANDAL! Naša poznata influenserka uhvaćena u Kanu sa DUPLO STARIJIM DEČKOM – konačno otkriveno sa kim je u VEZI (FOTO) RODE SLETELE NA „KALIŠ“! Najbolji igrač Zvezde postao OTAC! Filip i Tijana bebi dali PRELEPO IME! „NAVUKLA SAM VELIKI STRAH“ Rada Manojlović nikad iskrenije o vezi sa Milanom Stankovićem STIŽE LOVA U HUMSKU! Napadač zvanično u Emiratima! Evo koliko je ZARADIO Partizan! JAPAN OBORIO REKORD U BRZINI INTERNETA: Preuzimanje sadržaja za tren oka – doslovno! Evo kako su Japanci „demonstrirali budućnost“ „NEMA TU POMOĆI“ Hitno oglašavanje majke Stefani Grujić nakon glasina o trudnoći, oplela po Munjezu kad nikad: „Težak kompleks“ PRVA IKADA NAPRAVLJENA BIRKIN TORBA PRODATA ZA 7 MILIONA EVRA! Evo kako je postala simbol luksuza PUKLA „BOMBA“ U EVROLIGI! Crno-beli doveli BRUTALNOG igrača! „Pokušavali su da spreče progres i izgradnju“ Vučić: Most na Dunavu kod Petrovaradina biće otvoren pre kraja 2026. STEFANI PREBILA MUNJEZA! Opšti karambol u rijalitiju, sve se TRESE PREOKRET U LJUTICE BOGDANA! Zvezda ostaje bez VIĐENOG pojačanja! Reprezentativac sve DALJE od Marakane! IMAO BRAK, OSTAO UDOVAC! Ovo je dečko Lepe Lukić, a šokiraćete se kada čujete koliko je STARIJI OD NJE DEVOJKA PALA SA BRANKOVOG MOSTA! Drama na Savi, policija joj spasila život KREĆE PROMENA VREMENA! Spremite se za udar na organizam, ostala je još jedna teška noć ENA ČOLIĆ PRIZNALA VEZU SA SINOM POZNATOG PEVAČA! Peja istog momenta izašao iz kuće, više ništa neće BITI ISTO

“BIO SAM ŠIKANIRAN, MALTRETIRAN, ALI SMO POBEDILI!” Saša Mirković BRUTALNO OPLEO “Breskvica je bila očajna, oko nje je tim kriminalaca i platila je kampanju! DOSTA VIŠE SA FOLIRANJEM”

Objavio: RHT
05/03/2024 12:48 AM

Mirković raskrinkao Breskvicu “DOSTA FOLIRANJA”

Direktor Hype televizije, producent i menadžer Saša Mirković konačno se oglasio nakon što se proširila vest da se sprema protest.

Naime najavljeni su protesti kako bi Anđela Ignjatović Breskvica išla na Evroviziju umesto Teja Dore koja je osvojila prvo mesto na izboru za pesmu Beovizije.

Foto: Hype tv/ Časlav Vukojičić

“Vidim da mogi muzicki analiticari iskazuju mišljenja, a da i ne znaju kako funkcionisu festivali a posebno ne najveći muzički šou na Svetu. Nisu mu se približili a kamoli pobedili.

Sasvim slučajno ja sam okupio ekipu, dao ideju o pesmi,odredio pevača tj Mariju Šerifović. I to nisam slučajno uradio, nego zato što ima kvalitet.”


Mirković raskrinkao Breskvicu
Foto: Printscreen Instagram Mirković raskrinkao Breskvicu

“Svi su se okrenuli protiv nas, prvi Tijanić i RTS. Bio sam šikaniran, maltretiran, finansirao sve iz svog džepa, otišao tamo kao član Crnogorske delegacije(jer mi Tijanić nije dao akreditaciju).

“Sve vreme radio na lobiranju, Mariju podizao kad padne sa energijom i na kraju POBEDA za Srbiju! Jer Srbija je najviše dobila.”

“I opet naravno pojedinci koji nikada nisu POBEDILI (recimo Joksimović i Bane Obradović), kao i porodici Tome Zdravkovića što su ukrali identitet tako su nama našu pobedu.”
“E sada, nakon toga su naravno uradili sve kako bi nas posvadjali. I uspelo im je ali i dalje nisu bitni jer nisu POBEDNICI kao što nisu bitni ni sa Pejovićem, jer Toma je jedan a kopija je kopija. “

oglasila se Marija Šerifović
Foto: Printscreen YouTube/Instagram/Ilustracija hypetv

“Da se vratimo na Ramondu i Orlovo gnezdo. Jel neko mozda misli da ovi članovi žirija ne znaju šta je muzika? Da li sumnja neko u muzicki ukus Marije, Žike, Saleta Sedlara, Sajsi MC I Dejana Petrovića? Jel neko sumnja da Marija ne zna kako se bira pesma za Evroviziju?”

“BRESKVICA JE OČAJNO PEVALA”

Nemojte da ste svi smešni. Ova mala Breskvica je očajno otpevala, nastup daleko od originalnog. Slatkica i nista više. Moja Boranka Teodora je bila tematski originalna, stilski drugačija, pevački jaka, ili jedinstvena.”

I zato je pobedila a siguran sam ako ima dobar tim u Malmeu može daleko. Ali tim je bitan, jer samo timovi pobedjuju.”

Mirković raskrinkao Breskvicu
Foto: instagram: Mirković raskrinkao Breskvicu


Želim joj puno uspeha jer predstavija Srbiju. Znam kako se oseca jer su tako bili i protiv Marije i mene. “

Breskvica oko sebe ima tim kriminalaca i nemaju pojma šta bi dalje osim da mitinguju. Mogao bih o tome do petka da pričam ali ne želim da moje znanje prenosim nikom bez moje lične koristi.

“JA SAM POKUŠAO SA MARIJOM I USPELI SMO”

“ Ja sam pokušao sa Marijom i uspeli smo, a ovima što imaju mišljenja poručujem da imaju i d*peta, jer mišljjenje je kao d*upe svako ga ima. “

“Neka sednu na svoje i neka POBEDE prvo sebe pa onda u životu druge. Dosta foliranja.”

pravda za breskvicu
Foto: Printscreen YouTube


“ Nije vam smetalo kad su Lukasu dali nestručnjaci 0 poena, nego ste se sad setili da osporavate nekog u žiriju. Teodora je dobila 20k glasova manje jer nije plaćala kampanju.”

“JA SAM INSTITUCIJA”

“ Nema devojka para ko Breskvica. Jel to problem? Ja jedini iz ove branše mogu to da vam kažem jer sam INSTITUCIJA u ovom poslu.” napisao je Mirković.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima.

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV.

Hype.tv/M.A.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner