Background adbanner
calendar

Četvrtak 31. Jul, 2025

MONSTRUOZNO ČEDOMORSTVO! Novi detalji! Okultni predmeti vise sa zidova KUĆE UŽASA

Objavio: RHT
03/03/2024 2:46 AM

Monstruozno

Mladi bračni par iz Novog Sada juče je izvršio samoubistvo skokom sa solitera u novosadskom naselju Liman dva.
Sumnja se da su pre tog čina ubili sopstvenu decu starosti 1 i 3 godine, u kući u Petrovaradinu.

Monstruozno čedomorstvo
foto: instagram/192 monstruozno čedomorstvo

Kako se nezvanično saznaje, tokom uviđaja u kući gde su zatečena beživotna tela dvojice dečaka starosti jednu i četiri godine, pronađeni su simboli egipatskog zagrobnog života.

Postoje indicije da je reč o nekoj sekti, ali se sve još detaljno ispituje.

Komšije ne žele da pričaju javno i da se predstave. Kažu da je bračni par živeo povučenim životom i da se nisu družili. Takođe navode i da su ih retko viđali.

Ekipa Zavoda za hitnu medicinsku pomoć je intervenisala u 17.19 časova danas u Petrovaradinu u Ulici Tome Maretića 46, ali su na žalost mogli samo da konstatuju smrt dvoje dece starosti tri i godinu dana.

https://www.instagram.com/reel/C4BXtA2L1PW/?igsh=MzNjejcwbjBxZnBj

Tela su preneta u Institut za sudsku medicinu kako bi se utvrdio uzrok smrti.

Podsetimo, mladi bračni par iz Novog Sada juče je izvršio samoubistvo skokom sa solitera u novosadskom naselju Liman dva, a sumnja se da su pre tog čina ubili sopstvenu decu starosti jednu i četiri godine, u kući u Petrovaradinu.

Još nije poznato kako je došlo do ove tragedije, a uviđaj je u toku.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima.

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV.

Hype.tv/Večernje Novosti

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner