Background adbanner
calendar

Nedelja 8. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
SUTLIJAŠ SA VANILOM! Lako, a ukusno! „MOJA DUŠICA SLATKA…“ Biljana Dragojević RAZNEŽILA SVE fotkom sa unukom Rajanom, prizor iz porodičnog doma topi i najtvrđa srca (FOTO) „OPADA MI KOSA, IMALA SAM TRAUME…“ Pevačica sve šokirala objavom, ošišala se na kratko, pa OTKRILA RAZLOG, AU! Dačić: Policija neće dozvoliti ometanje izbornog procesa u Kosjeriću i Zaječaru „KAD MISLIŠ DA NE MOŽE GORE ONA USPE DA IZNENADI“ Gledaoci zgroženi postupkom Anđele Đuričić: „Ovo je JEZIVO“ Vučić: Prekršili izbornu tišinu, maltretiraju ljude na ulicama Zaječara i Kosjerića „KAD SMO SVE SAGRADILI, OTIŠLA SAM U IZNAJMLJEN STAN OD 50 KVADRATA: Sandra Afrika progovorila o RASKIDU – želela da mu rodi decu, a onda je LJUBAV PUKLA PUCANO U PREDSEDNIČKOG KANDIDATA KOLUMBIJE! Uznemirujući sadržaj POZNAT KAO SKANDAL MAJSTOR, A ZAVRŠIO TRI FAKULTETA: Detalji o ovom pevaču IZNENADIĆE SVE, da li je MOGUĆE? „NIJE BOG STVORIO PAKAO“ Otac Milojkov u Malim stvarima: „Okrenuli smo se ka sebi(čnosti), umesto ka bližnjima“ SUTRA JE DUHOVSKI PONEDELJAK! Običaji i verovanja za žene – šta raditi, a šta izbegavati! ĆERKA VERICE RAKOČEVIĆ ŽIVELA NA RUBU SIROMAŠTVA! Danas pliva u luksuzu koji malo ko ima KOJA BOJA NOVČANIKA NAJVIŠE PRIVLAČI FINANSIJSKI USPEH? REAKCIJA KOJA OBILAZI EVROPU: Komentator umalo ZAPLAKAO zbog promašenog penala Albanije (VIDEO) „LJUDI NE ZNAJU DA SI OŽENJEN“ Urnebesna rasprava Darka i Kaće Lazić NASMEJALA SVE NEMA ŠANSE DA POGODITE GDE SE NALAZI DŽOKER: Jokić uhvaćen u nesvakidašnjem izdanju, isplivao i snimak, MREŽE GORE

SPADAM U ONE KOJI ŽIVE S TUGOM! Šok oglašavanje Severine nakon 28 dana mučne borbe

Objavio: RHT
21/02/2024 4:15 PM

Spadam u one koji žive s tugom!

Severina Vučković uspela je odluku Višeg suda u Zagrebu da preinači i da starateljstvo nad sinom, koje je prvobitno pripalo ocu Milanu Popoviću, promeni u podeljeno te će sada polovinu vremena dečak provoditi s njom, a ostatak sa tatom. 

BORBA 28 DANA

Pevačicina borba trajala je 28 dana ovoga puta, a ona se sada ogalsila i zahvalila se svima koji su je u tome podržali:

Spadam u one koji žive s tugom
Foto: Printscreen Instagram, Spadam u one koji žive s tugom

– Ja sam kao vi. Naučio me život da se ljubav ljubavlju vraća. Tako je bilo i protekle četiri nedelje (od presude do presude). Stoga, zahvaljujem svima na neverovatnih 28 dana ljubavi i podrške kojom ste me obasipali. Nahranili ste me snagom koju sam usmerila na sina. Ali i na pomoć drugima.

Drugačijima. Svako ko je osetio tugu, zna kako izgleda život s tugom. Nažalost, spadam u takve i zato vas sve razumem. Jedina pomoć koju možemo dati jedni drugima jest podrška! Svakom čoveku kojem je naneta nepravda, na kojeg gledaju drugačije, koji nema zaštitu. Javna, sad i odmah.

Da bi bili dobro društvo, dobra država – svi građani moraju biti ravnopravni, jednaki pred zakonom, ali pre svega jednaki u srcima.

– Sutra izlazi kampanja na koju sam izuzetno ponosna i koju sam snimala pre dve nedelje, kad mi je baš bilo teško. Ali znala sam da moram.

Reč je o kampanji posvećenoj osobama na koje se ne gleda kao na „normalne“, na „bolesnike u društvu“, koji su teško prihvaćeni i od svoje okoline, a isti su kao i mi. A jedini „bolesnici našeg društva“ su oni koji „drugačije“ javno prokazuju, koji bi im oduzimali prava, jednakost…- napisala je pevačica.

VRHOVNI SUD

Podsetimo, Vrhovni sud u Zagrebu oduzeo je Severini Vučković starateljstvo nad sinom Aleksandrom i dodelio ga ocu Milanu Popoviću.

Zbog ovoga je pevačica momentalno započela kampanju kojom je na sve načine pokušala da vrati starateljstvo nad sinom u čemu su joj se pridružile brojne javne ličnosti, a iz Srbije to su bile pevačice Ana Bekluta, Jelena Karleuša, Nataša Bekvalac, Seka Aleksić i mnoge druge. 

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/E.B.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner