Background adbanner
calendar

Četvrtak 10. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
TUGA U DOMU JELENE GOLUBOVIĆ! Bivša učesnica potpuno SLOMLJENA: „Još je nisam sahranila, obilazim je i pomazim“ PROMENA REŽIMA RADA JAVNOG PREVOZA Izmena na ovim linijama! EVO ZBOG ČEGA DA SE KLONITE ŠKOPRIJA! Ovo su njihove najgore OSOBINE koje će vas DOKRAJČITI DOTAKLA DNO: Ena Čolić masirala Peji noge, molila za ljubav – USLEDIO HLADAN TUŠ! OVAKO IZGLEDAJU ĆERKA I ZET MIRE ŠKORIĆ! Isplivale fotografije sa svadbe – bave se više nego odgovornim poslom LUKA VUJOVIĆ KRIJE MRAČNU PROŠLOST?! Loše mu se piše ako pojedini ljudi PROGOVORE EVO KAKO IZGLEDA DEVER GOCE TRŽAN! Dve godine je stariji od Raše, nikada se ne pojavljuje u javnosti i radi kao specijalista vaskularne hirurgije! (FOTO) ENA ČOLIĆ JECA NA SAV GLAS! Hitno napustila SVE, nije mogla više da izdrži, stravične scene PEVAČ ED ŠIRAN OTVARA IZLOŽBU U LONDONSKOJ GALERIJI Prihod od prodaje slika biće doniran u humanitarne svrhe NINA BADRIĆ ZAVRŠILA NA SUDU! On je prijavio zbog kletve, pevačica nemoćna: „Osećala sam se jadno, bedno i prljavo“ OBAVEZNO SE PREGLEDAJTE! Ovaj test koji otkriva da li ste u riziku da dobijete smrtonosni karcinom kože „KAŽEŠ MI ZA STOLOM PI*KO“ Marko Stefanović ponizio Sanju za SVA VREMENA, ona dotakla PONOR: „Mislila sam da ti je lepo“ VRELA AKCIJA ALEKSANDRE I MILOVANA PRED PUNOM SOBOM! Podivljali i zatresli krevet, učesnica nije mogla da veruje! (FOTO) NOVI DETALJI O UZROKU SMRTI SLAVNOG GLUMCA! Sve se krilo od očiju javnosti! „SLEPICE JEDNA! SAMOŽIVI IDIOTE!“ Nova histerija Anđele Đuričić izbacila Gastoza iz TAKTA – PUKAO MU FILM! PEJA HITNO NAPUSTIO RIJALITI! Rasuo se u komade, NIKO NIJE MOGAO DA GA SPREČI!

SUBOTIĆKA OTKRILA KAKO NAĆI BOGATOG DEČKA: Priznala koliko puta je bila sa zauzetim momkom

Objavio: RHT
17/02/2024 5:30 PM

SUBOTIĆKA OTKRILA KAKO NAĆI BOGATOG DEČKA!

U emisiji „Karte na sto“ voditeljke i autorke Kristine Didanović gost je bila bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić.

HYPE TV

Kako naći bogatog dečka.

Mnogi je nazivaju skandal majstorom, jer šta god ona da uradi o tome se danima priča.

Njene izjave često su viralne na društvenim mrežama.

U spontanom razgovoru sa voditeljkom Kristinom, starleta je dala par saveta kako naći bogotag muškarca.

Pitanje je glasilo koliko puta je bila sa zauzetim momkom.

Za mene se vezuje samo jedna priča u kojoj je cela nacija, ali mimo te priče nikada nisam bila sa zauzetom momkom.

HYPE TV, SUBOTIĆKA OTKRILA KAKO NAĆI BOGATOG DEČKA

Smatram da muškarac ako jednom prevari, i krene sa drugom, prevariće i drugu.

Ima toliko lepih i uspešnih momaka. Evo jedan savet svim tim nesrećnim devojkama, sredite se, namunjite se, odeš u dobar skup lokal i nekad će te neko sigurno videti i zapaziti.

Podsetimo, Aleksandra Subotić je nedavno u intervjuu za Hype televiziju progovorila zašto se povukla iz medija i posvetila porodici.

A dotakla se s dotakla i svojih drugarica koja nisu bila iskrena.

Otkrila nam je da su je sve drugarice tokom života izdale i prevarile!

Mnoge su pokušale da joj „ukradu“ momke, finansijski su je koristile i izdale. Svima je poznato da je njen sadašnji partener, prevario sa svojom sada već bivšom prijateljicom i rijaliti učesnicom Majom Marinković.

Takodje Aleksandra Subotić bila je u vezi sa Davidom Dragojevićem , gde je ona doživela prevaru, naime tokom boravka u rijalitiju Davidid je prevario Subotićevu sa starletom Anom Korać.

Celu emisju „Karte na sto“ možete pogledati na Hajpovom jutjub kanalu,

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner