Background adbanner
calendar

Ponedeljak 16. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
KLIMU UVEK DRŽITE NA OVOM REŽIMU AKO ŽELITE DA UŠTEDITE! Rashladiće vas za manje para! KREMASTI GRIZ SA BOBIČASTIM VOĆEM! Kulinarska fantazija spremna za 15 minuta! NAJVEĆA ZVEZDA ONLYFANSA JE DEVICA?! Sofi otkrila koliko je novca do sada zaradila u 2025. godini! PREDOZIRAO SE NAJMLAĐI SIN PEVAČICE ŠER! Hitno prevezen u bolnicu, očajna majka van sebe! OVA DVA ZNAKA ZODIJAKA OVOG LETA OČEKUJE ŽIVOTNI PREOKRET! Pogledajte da li ste među njima! JOŠ JEDNA UČESNICA IZLAZI IZ RIJALITIJA BEZ DINARA?! Njenim kaznama nema kraja, evo ko je u pitanju UBIO BEBU, PA SAKRIO TELO MAJKE! Stravičan zločin u Grčkoj, istraga u punom JEKU SINIŠA MIHAJLOVIĆ BI DANAS BIO PREPONOSAN! Njegova naslednica je krstila sina, unuk nosi njegovo ime! U PONOĆ IZGOVORITE OVE REČI I ZAMISLITE ŽELJU! SUTRA slavimo Svetog Lukijana, roditelji imaju zadatak VOZAČI, OVE DVE STVARI ĆE SE POSEBNO KAŽNJAVATI! Kreće rigorozna kontrola policije! VAŠINGTON UBACIO 40 POENA FMP! „Bejbi“ Partizan sprečio brejk na startu KLS LJUPKA STEVIĆ DOBILA NA LOTOU! Pevačica javno otkrila koliko je novca osvojila! POBEDA RASELA U SENCI SUDARA DVA MEKLARENA! Noris bez poena, duplo postolje za Mercedes u Kanadi „UPITALA SAM ĆERKU DA OBUČE MOJU BRENDIRANU HALJINU, A NJU JE BIO BLAM“ Dragana Mirković progovorila o naslednici! VELIKO SLAVLJE U DOMU NEVENE BOŽOVIĆ! Pevačica se porodila pre samo mesec dana, a danas joj ponovo svi čestitaju! LIKVIDIRAN ŠEF OBAVEŠTAJNE SLUŽBE REVOLUCIONARNE GARDE IRANA

TAKI OPLEO PO PORŠELINI: Da im nije Maje, pola njih ne bi bilo tu!

Objavio: RHT
08/01/2024 9:44 PM

Nakon što se Maja Marinković distancirala od Slađe Poršeline, iako su navodno imale blisko prijateljstvo, celu situaciju je prokomentarisao Taki Marinković, Majin otac.

Foto: Printscreen Instagram

-Dosta je i Maja šlepovala na svojim leđima, da im nije Maje, pola njih u kući ne bi bilo tu! Šta da radiš, mora ona s nekim da se druži. Ona je kao svinja, čim vidi dublje korito, pravo tamo otrči. Kada je ušla, ona je prvo bila sa Aneli dobra, čim je neko aktuelan, ona ide kod njega…Ja mislim da ona ne treba da daje nebitnima na značaju, to su obićni statisti, one gluve patke, gluve plovke. Nije to njen nivo da komentariše neke indijanke! – rekao je Marinković.

Taki se dotakao i situacije u kojoj je internet obišla fotografija u kojoj Poršelina sedi u njegovom krilu.

– Da joj nije bilo mene, ne bi ni izašla u novinama. Najveći uspeh im je što su sedele kod Takija u krilu. Ma šta su bile, sedam dana na moru, Maja bila mesec dana…Njih boli što smo Maja i ja svuda. Dijamanti kada padaju u blato, oni su i dalje dijamanti, a gde su oni?! Maju će neko da vodi da obilazi Beograd, beogradsko dete?! Je l’ su oni normalni?! Seljančure, ko zna odakle su došle. Njima je krivo, kao: „Tata kupuje tange“, pa normalno, neće švaleri da kupuju…Kad je jedan dan imala istu kombinaciju odevenu?! Maja je skoro izašla u pidžami, kao svečano odelo da je imala, a u pidžami je bila – rekao je Taki.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs/pink

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner