Background adbanner
calendar

Utorak 13. Maj, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ZA OVU SRPSKU REČ KAŽU DA JE JEDINA KOJA JE PREŠLA U TURSKI JEZIK! Da li znate koja je? KROFNE SU POSEBNO OPASNE PO ZDRAVLJE?! Nemojte ih često jesti – evo zbog čega ONA JE POBEDILA NA EVROVIZIJI, PA ZAVRŠILA U PODRUMU! Evo kako danas izgleda Emilija Kokić! (FOTO) ANĐELA ĐURIČIĆ NA IVICI SUZA NAKON OVIH KOMENTARA! Isplivala istina Nenada Marinkovića Gastoza o njoj?! OVO JE MAJKA MELINE DŽINOVIĆ! Još uve čuva Harisovu sliku, branila mu ljubav sa njim MAJKA ANELI AHMIĆ SE HITNO OGLASILA! Evo šta misli o ćerkinoj udaji za Luku Vujovićeva EVO KOLIKO JE ANA IVANOVIĆ “SIROMAŠNIJA” OD BASTIJANA! Nakon priče o razvodu isplivali šokantni detalji! KOSU PERE SAPUNOM OD ČVARAKA! Naš predstavnik na “Evroviziji” šokirao! “ŽIVIM NAJBOLJI ŽIVOT, POVLAŠĆENA SAM” Melinu osvojio MOĆNIK IZ SENKE, a ovo je prava istina o braku sa Harisom “DOKLE VIŠE O MOJIM MINIĆIMA DOK GOSPOĐE ZAKOPČANE DO GRLA RADE TO ŠTO RADE” Rada Manojlović raskrinkala mnoge! “GUBE SE PRAVE VREDNOSTI” Sin Dragane Mirković čeka bebu sa devojkom, a njegovo priznanje SVE ŠOKIRALO ORGANIZATORI EVROVIZIJE IZDALI ZVANIČNO SAOPŠTENJE KOJE SE TIČE PRINCA OD VRANJE Javnost u šoku – ovo je moralo da se sazna! (FOTO) ZA NAJBOLJEG NEMA MESTA! Papa Lav XIV hit izjavom ga PROZVAO! POGLAVAR RIMOKATOLIČKE CRKVE ŠOKIRAO VERNIKE: Delio autograme i potpisivao bejzbol lopte! “MAJKA DA MENI ZALOGAJ ISPOD STOLA..” Lepa Lukić kroz suze progovorila o odrastanju u siromaštvu! SKINULA SE BRANKA SOVRLIĆ NA KRAJU SEDME DECENIJE! Pevačica pokazala svoje obline, pa progovorila o plastičnim operacija! (FOTO)

Anelina sestra Sita otkrila kako majka reaguje na njenu vezu sa Janjušem, pa se osvrnula na Asmina Durdžića

Objavio: RHT
08/12/2023 7:03 PM

Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić nakon brutalne i burne svađe u kojoj su pale jako teške reči, njih dvoje su ozvaničili vezu, te od tada se ne razdvajaju i dele sočne poljupce gde god da se nađu.

Foto: Printscreen

Međutim to, kako je istakla Anelina sestra Sita u razgovoru sa voditeljkom Anastasijom Buđić na RED TV u emisiji “Pitam za druga”, ona ne podržava, te je i iz svog ugla prokomentarisala njihopvu vezu.

Jako nam je čudno sve to zajedno, nikako da se naviknemo na to. Ja sam znala da će se oni pomiriti, ali sam se nadala da se neće…Dok sam pre gledala “Zadrugu” znala sam otprilike Janjušev profil i videla sam u tim situacijama s Majom da je prelazio preko svakakvih stvari i ona njemu, pa sam znala da je on karakter koji će preći preko toga. Ona je imala pokajanje, a da odmah kažem da je grozno ono što je rekla za Janjuševu suprugu. Ne sme nipošto da upliće porodicu! Meni je ova neka njihova ljubav smešna, ipak su to dvoje ljudi koji su zreli i imaju kod kuće decu. Deluju zaljubljeni, sigurno i jesu, a da podržavamo, ne podržavamo. Videlo se da su jako konfliktni, njemu smeta njeno ponašanje, njoj smeta njegovo ponašanje. Takav profil muškarca nije za nju, ali videćemo, možda ćemo se iznenaditi – rekla je Sita, te se osvrnula na to da li je Aneli oduvek bila ljubomorna ili je pak, to samo slučaj sa Janjušem:

– Tako nikada nije bila ljubomorna, ali jeste po prirodi ljubomorna. Razlog je taj jer joj je svakakve stvari radio iza leđa, sve su te devojke još uvek u istoj kući. Logično je da će biti takva, ali i nije logično…Ja mislim da od toga nema ništa kada izađu iz rijalitija. Isto mišljenje deli kao i ja (Anelina majka) – rekla je Sita.

Foto: Printscreen

Takođe, osvrnula se i na poklon koji je Janjuš dobio od porodice, za šta je rekla da to nije tako, već da je ona taj stik kupila Aneli.

Ja sam taj stik poslala Aneli, nisam poslala Janjušu. Muški stikovi malo duže traju, dole je u Beloj kući, nemaju sada pravila života kao ja. Ja sam njoj kupila taj skuplji da kada ga stavi da to traje – rekla je Sita, te se osvrnula na odnos Asmina Durdžića i njegove ćerkice Nore, a voditeljku je zanimalo da li je pokušao da stupi u kontakt, kao i da li emocijalno i finansijski vodi računa o devojčici:

– Ma kakvi, on je tip muškarca: “Bivša žena, bivša deca”. Negde je dao izjavu da uživa u Majamiju na plaži, nikada nije stupio u kontakt. Ja uvek kažem kako jeste, njegovi roditelji su nedavno stupili u kontakt sa Norom, poslali su neki paket po nekom prijatelju. Doneo je neke igračke, garderobicu, malo se Nora ispričala sa njima na kameri, a njen tata je izjavio da ne želi da izdržava dete i da ne želi nikakav kontakt…Neće da ga okrenemo, ona njega spomene kao njenog tatu, pa joj mi kažemo da će tata doći – objasnila je Sita.

hypetv.rs/pink

BONUS VIDEO:

hypetv.rs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner