ponedeljak, 8. dec 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: PEVAČ U TAJNOSTI PAZARIO LUKSUZNU NEKRETNINU: Darko za stan iskeširao cifru od koje će vam se ZAVRTETI U GLAVI!
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » PEVAČ U TAJNOSTI PAZARIO LUKSUZNU NEKRETNINU: Darko za stan iskeširao cifru od koje će vam se ZAVRTETI U GLAVI!
DRUŠTVOJET SETNOVORAZNOSHOWBIZSKANDALVESTI

PEVAČ U TAJNOSTI PAZARIO LUKSUZNU NEKRETNINU: Darko za stan iskeširao cifru od koje će vam se ZAVRTETI U GLAVI!

07.12.2023 | 20:45
DRUŠTVO JET SET NOVO RAZNO SHOWBIZ SKANDAL VESTI
Vreme čitanja 3 min.
Podeli

Pevač Darko Lazić kupio je stan u Novom Sadu za koji je izdvojio gotovo 200.000 evra.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages.

Naime, on već tri godine traži idealnu nekretninu u ovom gradu zbog čestih obaveza, a nakon dužeg vremena života u iznajmljenom stanu, pevač i njegova supruga konačno su vlasnici svoje nekretnine.

Pored stana, Lazić se počastio i novim BMW-om od 100.000 evra, mada još nije imao priliku da ga vozi na duže staze.

Foto: Printscreen instagram

– Darko i Kaća su se konačno skućili u Novom Sadu, ali izbegavaju da pričaju o tome. Dali su oko 200.000 evra na prostran stan, cena je malo manja, ali ispada ovoliko jer mnogo toga tek treba da se doradi i sredi. Veći deo nameštaja su već ubacili, tu je i bela tehnika i ostale dekoracije, ali planiraju da menjaju pločice u tri sobe, pa tu idu dodatni troškovi – kaže izvor za Republiku blizak pevaču i dodaje da je Darko preko drugara došao i do auta koji mu se duže vreme sviđa:

– Darko je hteo još jedan pored onog koji ima u mint boji. Tu je potrošio još 100.000 evra, ali nije otišao u minus. Samo su obrnuli novac koji su dobili za svadbu, tako da su uradili pravu stvar! Darko se konačno skućio i smirio, to svi kažu, a ima dosta prijatelja.

FOTO: Printscreen Instagram

Pevač se nakon navoda oglasio i priznao da je pazario nekretninu, međutim, nije želeo detaljnije još uvek da govori na tu temu.

– Dobro ste obavešteni, ali ne mogu da još da pričam gde je stan. Ja već dugo planiram da kupim nekretninu u Novom Sadu jer mi ovaj grad mnogo prija. Još kad sam bio s bivšom, znate na koju mislim, hteo sam ovde da se skućim. Mnogo je mirniji grad u odnosu na Beograd, tako da mi baš prija klima. Kolima za pet minuta stignem gde god treba, a Kaća već ima svoje poslove ovde, tako da smo sve uklopili – kaže Darko i dodaje:

– O sumama ne bih da pričam, ali svi znaju kako se kreću cene. Doskora smo živeli privatno, a sad sam konačno odrešio kesu i pazario nešto što mi treba. Automobile volim, to svi znaju, tako da sam se i tako malo častio. Sad još samo da dođu deca i sve je na svom mest  – rekao je on za Republiku.

BONUS VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=VcDFS1DiWKs

(Hypetv.rs/Alo.rs)

OZNAKE:AutomobilDarko LazićLuksuzpevačstanSupruga
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava GUTALA SAM TVOJE FEKALIJE JER SAM TE VOLELA: Ela Dvornik se javno obratila mužu nakon razvoda
Sledeća objava Radi kao obezbeđenje u svingerskom klubu: Ono što je doživeo nema ni na filmu
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

„ZNAM DA IMAMO FANTASTIČNE I BRUTALNE KANDIDATE!“ Mira Škorić na konferenciji za „Hype Zvezde“: „Imate sa moje strane svu podršku, tu sam za sve moguće“

„MIROSLAVE, JEL SI TI KRŠTEN?“ Boki 13 napravio haos na konferenciji kada je Iliću zazvonio telefon, nikad brutalnije se obratio kandidatima: „Što se tiče mode moraću da vas RSNUJEM“

SAŠA MIRKOVIĆ POZVAO NA MINUT ĆUTANJA NA POČETKU KONFERENCIJE ZA „HYPE ZVEZDE“! Počast žrtvama tragedije u Kočanima! (VIDEO)

„GLEDAJTE DA PEVATE NEŠTO ŠTO NIKO NIKADA NIJE PEVAO!“ Aca Lukas dao kandidatima SAVETE ZLATA VREDNE, pa otkrio od čega zavisi njihov PROLAZAK DALJE!

„ŽIRI SAMO USMERAVA, NAROD PRESUĐUJE“ Saša Mirković uz osmeh otvorio konferenciju „Hype Zvezda“, otkrio šta nas sve očekuje: „Imaćemo puno IZNENAĐENJA“

„BIĆU REALAN I DIREKTAN“ Aca Lukas otkrio kakav će biti prema kandidatima u „Hype Zvezdama“ (VIDEO)

Ne propustite

KATASTROFA NA VENČANJU VEKA! Džef Bezos i Loren Sančez prekinuli slavlje, gosti u panici bežali iz Venecije!

JET SET VESTI
Crvena zvezda Bosna ABA

ZVEZDA UTIŠALA ZETRU: Mekintajerova rutina, Davidovac „pelješio“

SPORT VESTI

DIREKTOR I VLASNIK HYPE PRODUKCIJE I TELEVIZIJE, SAŠA MIRKOVIĆ, STIGAO JE U METROPOL! Konferencija za „Hype Zvezde“ je upravo počela! (VIDEO)

HYPE ZVEZDE SHOWBIZ VESTI

VELIKA ČAST ZA NAŠEG GLUMCA LAZARA RISTOVSKOG: U Italiji će mu biti uručena prestižna nagrada!

SHOWBIZ VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?