Background adbanner
calendar

Utorak 19. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
LEPI LUKA KAO OD MAJKE ROĐEN! Tiktoker objavio ŠOKANTNU fotku javno – SVE SE VIDI! (FOTO) MILENA KAČAVENDA SLOMLJENA! Obratila se pokojnom ocu, od ovih reči bi i kamen zapakao! (FOTO) CITY HYPE! Sandra Afrika nikad iskrenije o udaji i bebi! Vojaž otkrio sve o pomirenju sa Henijem! (VIDEO) ZVEZDA DOVELA BRUTALNO POJAČANJE! Čim je stigao OBRATIO se delijama! (VIDEO) TRAMP POPUSTIO?! PUTINU PREPUŠTA OVE TERITORIJE?! Da li se to karta Evrope ponovo menja? SAŠA MIRKOVIĆ ODGOVORIO SVIMA KOJI OSUĐUJU NOVI LOGO EVROVIZIJE: „Mišljenje je kao i d*pe, svako ga ima s tim što je moje d*pe osvojilo to takmičenje pa će se možda više čitati“ „NJEGOVA REAKCIJA..“ Ena Čolić otkrila da li je Peja upoznao njenog sina NAKON POMIRENJA! „HYPE ĆE POŠTOVATI SVE POZITIVNE PROPISE REPUBLIKE HRVATSKE I EMITOVATI PROGRAM U SKLADU SA TIM!“ Saša Mirković rešio da kaže CELU ISTINU: „Ne znam šta im je Hype učinio..“ (VIDEO) OZI OZBORN ZBOG ŽENE PROMENIO TESTAMENT TIK PRED SMRT: Evo šta će ona dobijati do kraja života! ĐINA DŽINOVIĆ ŠOKIRALA PRATIOCE! Pokazala kako uživa na Mikonosu! (FOTO) UŽIVAJTE U TOPLOM VREMENU, JER OD OVOG DATUMA KREĆE PROMENA: Grmljavinski pljuskovi i pad temperature! JANJUŠ NAPUSTIO SRBIJU PA OBJAVOM SVE IZNENADIO! Doneo konačnu odluku vezanu za rijaliti učešće! BRENDON OTKRIO NAJVEĆE GADOSTI UČESNIKA RIJALITIJA: „Čuvali su dlake i nokte u kesi, a neki vršili nuždu u krevetu“ POZNATA GLUMICA ZAPROSILA ČOVEKA ZA KOG JE VEĆ VERENA! Javno objavila sve, pa ŠOKIRALA RAZLOGOM! (VIDEO) HARIS DŽINOVIĆ ŠOKIRAO KOMŠIJE! Nakon razvoda krenuo u NADOGRADNJU vile na Senjaku, sve oko kuće OGRAĐENO! Na Horgošu sprečen pokušaj krijumčarenja zaštićenih ptica!

EKSKLUZIVNO! Aca Lukas i „Pokidan“: Spektakularna noć na crvenom tepihu (FOTO)

Objavio: RHT
04/11/2023 10:36 AM

Sinoć se održala premijera filma o pevaču Aci Lukasu pod nazivom „Pokidan“, a kako bi mu pružili podršku, na ovom događaju pojavile su se brojne poznate ličosti.

Foto: ATAImages

Čitava estrada okupila na jednom mestu, da pruži podršku Aci Lukasu i pogleda film o njegovom životu „Pokidan“, koji se premiejrno prikazao u areni.

Direktor i vlasnik Hype produkcije Saša Mirković, izrazio je veliko zadovoljstvo i reči hvale rediteljki, Suzani Burković, govoreći da se ona, iako mlada, sjajno snašla i prevazišla sva očekivanja:

Foto: HYPETV

“Suzanu Burković sam ja odabrao kao rediteljku. Ona je kod mene zaista izazvala veliko poverenje dok sam radio sa njom. Ona je prevazišla sve, kao i svi ovi glumci. Ona je iz njih izvukla maksimum i dokazala da jedan mladi reditelj može da napravi ovakav film.”

Atmosfera večerašnjeg spektakla mogla se lako primetiti na licima uzbuđene glumačke ekipa koja je naporno radila na ovom remek-delu filmske umetnosti, ali i mnogobrojnih kolega i javnih ličnosti koje su se večeras pojavile kako bi Lukasu ukazale svoju podršku.

Neka od imena koja su prisustvovala premijeri su Dado Polumenta, Milutin Mima Karadžić, Sandra Afrika, Snežana Dakić, Dušica Jakovljević, Leontina Vukomanović, Ivan Đorđević, Andrija Kuzmanović i mnogi drugi.

Uzbuđeni glumci pred novinarima nisu štedeli reči hvale za ovo kinematografsko remek-delo, a glavni glumac koji tumači ulogu Ace Lukasa, Mladen Sovilj, podelio je sa novinarima svoju radost.

“Ovo mi je najveća i najvažnija uloga do sada!”- bio je Mladenov odgovor na pitanje da li smatra ovo svojom životnom ulogom.

Film „Pokidan“ nastaje po motivima života muzičke zvezde Aleksandra Vuksanovića poznatijeg kao Aca Lukas i demistifikuje sve detalje iz njegovog privatnog i profesionalnog segmenta života. Glavnog lika, Peđu Kovača tumači Mladen Sovilj, a u glavnim ulogama će se naći i glumci: Ivan Đorđević, Vesna Stanojević, Marija Pikić, Andrija Kuzmanović, Mima Karadžić, Jovo Maksić, Marija Pikić, Radoje Čupić i mnogi drugi.

Potom pred premijeru filma glumci su prošetali crvenim tepihom uz ovacije svih prisutnih u areni!

BONUS VIDEO:

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner