Background adbanner
calendar

Ponedeljak 2. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
KOLIKO PUTA NEDELJNO TREBA DA SE KUPAMO? Lekari razrešili dilemu! ALEKSANDRA MLADENOVIĆ DANAS SLAVI ROĐENDAN! Oglasila se, pa pokrenula lavinu komentara! DOZIVALE JE, MISLILA DA JE DEVOJKA ŽIVA! Rođaka nastradale Novosađanke vrištala sa bebom u rukama, novi detalji teraju jezu u kosti DANAS JE POSTAO OTAC, A MALO KO ZNA DA JE BIO U VEZI SA NJOM: Ona je bivša ljubav Uroša Živkovića OVO SU NAJNERVOZNIJI ZNACI HOROSKOPA: Evo ko lako gubi živce, a ko je uvek smiren i pribran OGLASILA SE BIVŠA VERENICA DARKA LAZIĆA: „Živi svoj život i ne komplikuj!“ „NAŽALOST, SUDBINA NAS RAZDVOJI…“ Govor na sahrani poginule Novosađanke kida dušu (19) NAKON NIZA SKANDALA ENE I MALOG PEJE OGLASIO SE ZORAN: Više nije mogao da izdrži – izustio samo JEDNO! PALE PRETNJE TRAMPU! EU se ozbiljno naoštrila, slede kontramere zbog carina: Rok za dogovor određen! „NEMAM SNAGE, MORAM DA…“ Potresni detalji o Radinoj borbi sa karcinom, evo u kakvom je stanju zapravo VUČIĆ SA SRPSKIM AMBASADOROM U CRNOJ GORI Pozvao sam ga na važan sastanak „VOLIM TE ZAUVEK, ANĐELI NEKA TE ČUVAJU“ Smrt u domu naše pevačice, slomljena od bola (FOTO) PROGRAMSKA ŠEMA HYPE TV ZA UTORAK 03. JUN 2025. GODINE! Ne propustite emisiju “(NE)DOKAZANI” od 22 časa! „KUĆA JE NAPOKON GOTOVA“ Nikolina Pišek pokazala unutrašnjost vile, svuda sjaj i glamur (FOTO) „OPERISALI SU ME KAO ŽIVOTINJU! Imam OGROMAN REZ na leđima! Niko mi nije rekao da više NIKADA NEĆU STATI NA NOGE!“ Jeziva ispovest o vrelom asfaltu i JOŠ VRELIJOJ usijanoj glavi Antonija iz Crne Gore ERUPTIRAO VULKAN ETNA NA SICILIJI! Pogledajte uznemirujući snimak, ljudi se RAZBEŽALI na sve strane (VIDEO)

„BOLJI MI JE PROVOD SA ŽENAMA FUDBALERA NEGO SA KOLEGINICAMA“: Katarina Grujić nikad iskrenija, otkrila sve o odnosu sa Snežanom Borjan

Objavio: RHT
17/10/2023 5:30 PM

Poznata pevačica Katarina Grujić sinoć se pojavila na otvaranju salona svoje prijateljice Snežane Borjan, supruge srpskog golmana Milana Borjana.

Foto: Printscreen Instagram

Katarina je tom prilikom progovorila o njihovom odnosu, priznavši da su izuzetno bliske prijateljice.

– Možda mi je bolji provod kada se okupimo mi žene fudbalera, nego kada sam sa koleginicama. Ja sam navikla da mi kolege stalno izlazimo i stalno je sve isto, a ovde je nekako drugačije. Sneža i ja smo se upoznale kada sam ja ušla u vezu sa Markom i prve osobe sa kojima me je upoznao bili su Borjan i Sneža. Borjan i Marko su najbolji prijatelji, a Sneža mi je u telefonu upisana kao najbolja drugarica. Sa Snežom sam od prvog trenutka nerazdvojna – istakla je Kaća u razgovoru za Blic.

Pevačica je potom progovorila o Snežaninom novom salonu.

– Pošto mi je Sneža drugarica dugo godina, ne verujem da će mi naplatiti bilo šta, kao što ni ja njoj ne bih naplatila da pevam kod nje, tako da znam da ne bi ni ona meni, ali ću svakako nešto častiti – istakla je pevačica, pa podelila svoj doživljaj iz Atine gde je nedavno bila sa ćerkom u poseti svom suprugu Marku Gobeljiću.

– Teško je, ali sve to radimo za našu budućnost i sve ćemo mi to prebroditi. Plakala sam sada kada samo se vraćali iz Atine, Katja je vrištala, bilo je emotivno i nismo navikli da smo razdvojeni, pa se nadam da ćemo za par godina opet živeti zajedno. Ja bih se preselila, ali ne mogu zbog posla, imam zakazane nastupe – dodala je Katarina.

https://www.instagram.com/p/CyeCF_YIzPq/?igshid=YTUzYTFiZDMwYg==

Podsetimo, pevačica je nedavno otvorila dušu i rekla kako je muškarci često startuju i da joj se udvaraju preko društvenih mreža, ali da joj se to zaista ne sviđa, pa se nadovezala na priču kada joj je jedan fan poslao 12 flaša Moeta dok je bila na nastupu.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner