Background adbanner
calendar

Četvrtak 10. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
GASTOZ SE RASPAO NA DELOVE ZBOG POSLEDNJIH REČI NJEGOVE MAJKE! Ukućani u suzama, ne mogu da veruju šta su čuli: „Nemaš pet minuta…“ FESTIVAL „EXIT“ SE SELI IZ SRBIJE! Otkrivena nova lokacija, sporazum potpisan za sledeću godinu „ZAMALO ME UBIO!“ Kristijan Golubović tvrdi da se samo ovog čoveka plašio CEO SVOJ ŽIVOT! PLAŠI SE DA SEBI NE ODUZME ŽIVOT! Stravično Terzino priznanje, učesnici zabrinuti za njega, PANIKA U RIJALITIJU! EVO KAKVO JE STANJE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Putnička vozila će ipak morati da pričekaju TERZA SE GUŠI U SUZAMA! Ugledao ćerku u rijalitiju, ne može da dođe sebi „PREVARA PONIŠTAVA NAŠ IDENTITET I VREDNOST!“ Branislava Pavlović ekskluzivno u emisiji „Male stvari“ sa Snežanom Dakić! PREDSEDNIK VUČIĆ NAJAVIO POBEDU SRBIJE NA SVIM FRONTOVIMA: „118 zemalja dolazi na Ekspo, povećavamo plate i penzije“ GASTOZ KROZ SUZE PROGOVORIO O SVOJOJ NAJVEĆOJ LJUBAV – ANĐELA MENJA BOJE: „Ponela me popularnost i izgubio sam je“ „PLJAČKAJU, PA RUŠE DRŽAVU“ Predsednik Vučić: „Rektor Đokić direktno vrši krivično delo!“ „NARAVNO DA JE ORTODOKSNA LAŽ“ Vučić o laži da je pretučeno trogodišnje dete GLEDAMO DA LJUDI ŠTO PRE DOBIJU KUĆE I DEO STOČNOG FONDA! Vučić: Već danas smo krenuli da raščišćavamo ruševine! „AKO NE PODRŽAVAŠ LJUBAV, ŠTA PODRŽAVAŠ? MRŽNJU?! Lukina majka brutalno odgovorila Jasmini Ahmić, BUKTI RAT U SPOLJOM SVETU! PROLAZNICI U ŠOKU! Evo u kakvom izdanju je Sanja Marinković UHVAĆENA NA PLAŽI (FOTO) ZATVARA SE SAM CENTAR BEOGRADA ZBOG RADOVA: Važne informacije za sve koji koriste GSP „ČAŠĆAVAO SAM SVE ŽIVE“ Miki Đuričić za samo jednu reklamu ZARADIO VRTOGLAVU CIFRU, a onda priznao NAJVEĆU GREŠKU

Đani BESAN I RAZOČARAN: „Niko od kolega mi nije čestitao rođenje unuke!“ (VIDEO)

Objavio: RHT
12/10/2023 7:42 PM

Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa sinoć su proslavili rođenje unuke, s obzirom da se njihova snajka porodila pre dva dana i na svet donela devojčicu Niku.

Foto: Hypetv

Đani je pred medijima otkrio kako se osećao kada je saznao da je dobio unuku, ali priznao da je razočaran u mnoge kolege koje mu nisu čestitali rođenje unuke:

– Od kolega niko nije čestitao, tako da nikoga nisam ni zvao. Doći će mi Zlata Petrović, ali nas dvoje smo stari banditi – zaključio je Đani.

Inače, ranije su kolege prisustvovale Đanijevim slavljima, a sinoć su njegovoj proslavi povodom rođenja unuke uveličale samo Zlata Petrović i Vanesa.

Podsetimo, Slađa se nadovezala na njegovu izjavu, te je otkrila da su njoj mnogi čestitali, te da Đani verovatno ni ne zna za to.

Ceo intervju pogledajte ispod.

(Hypetv.rs)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner