POTOP SE NASTAVLJA: Na udaru Beograd i ovi delovi Srbije u narednih sat vremena!
RHMZ Srbije najavio je da će u naredna dva sata padati kiša, praćena grmljavinom u pojedinim delovima Srbije.

– U naredna dva sata na području centralne, istočne i jugoistočne Srbije, kao i u Banatu mestimično pljuskovi sa grmljavinom. U pojedinim delovima Beograda lokalni pljuskovi sa grmljavinom – stoji u najavi na sajtu RHMZ.
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) upozorio je prvobitno da će na području Zapadne Srbije, Šumadije, kao i u Banatu doći do kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom.
Nakon toga, nevreme je pogodilo mnoge delove Srbije, a na udaru su bili Beograd, Vršac, Kraljevo, Kruševac, pa i Vrnjačka Banja, gde su pojedine ulice poplavljene, a automobili zarobljeni u nabujaloj vodi.

Na području Srbije i do kraja dana biće oblačnosti sa kišom i pljuskovima sa grmljavinom.
U večernjim časovima očekuje se smirivanje vremena i stabilizacija, tako da će tokom noći biti suvo, ponegde čak i vedro.
hypetv.rs / alo.rs