Background adbanner
calendar

Ponedeljak 8. Septembar, 2025

KAČAVENDA RASKRINKAVA SAMU SEBE: Tvrdila da ima verenika koji je POGINUO pred svadbu, a onda se slučajno izlanula!

Objavio: RHT
19/07/2023 12:01 PM

Milena Kačavenda, koja je u javnosti postala poznata kao kuma učesnice „Zadruge“ Ane Ćurčić, do skoro je tvrdila da se udaje i da ima verenika, koji je pre nekoliko meseci navodno stradao u saobraćajnoj nezgodi. Međutim, sada se sama izlanula i priznala da dve i po godine nije imala emotivnog partnera.

Foto: Printscreen Instagram

Kačavenda je, naime, tokom jednog gostovanja otkrila da je već duži period solo i da nema ljubavnog partnera, što se kosi sa pričom o pogibiji njenog verenika.

Nije lako biti sa jakom ženom, ako ti ja kažem da sam dve i po godine sama, a tek sam pre desetak dana dobila piće od muškarca – rekla je Milena, što je izazvalo zaprepašćenje kod auditorijuma, te su se ispod snimka nizali negativni komentari.

Podsetimo, Milena je svadbu najavljivala u emisiji „Amidži šou“, a o tragediji svog partnera obavestila je javnost nedugo nakon toga… A kao razlog što je taj nesrećan događaj krila samo za sebe, iznela je bizaran razlog.

– Šta da kažem, sa oduševljenjem sam čekala Đurđevdan, kupila sam venčanicu, ma sve je bilo sređeno i onda je sve u jednom trenu otkazano. Zbog Dana žalosti, sva veselja su bila otkazana, pa i moja svadba. Čekali smo novi termin, jer je sve bilo prebukirano i zauzeto. Samo pet dana kasnije, 11. maja, moj verenik je nastradao u saobraćajnoj nesreći u Beču. Katastrofa šta mi se desilo. Eto to je moja sudbina – rekla je Kačavenda i objasnila zašto je sve vreme ćutala o tome.

Foto: HYPETV

– U prvi mah sam bila u stanju šoka. Onda se sve ovo dešavalo oko Ane u riajlitiju i svi su bili nekako preusmereni na nju i za moju svadbu me niko nije ni pitao. Svi su zaboravili da sam ja trebala da se udam. Eto, tako je to ostalo u senci. Kakva godina iza mene. Od Aninog ulaska u „Zadrugu 6“ je ludilo, pa sve usput šta mi se desilo i šta se dešava. Znam koliko je Ana bila srećna kada je čula da se udajem, sada je mogla i ona kuma da mi bude, ali eto kada bude čula šta se desilo biće jako tužna – rekla je Milena tada.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs / pink.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner