Petak, 27. feb 2026.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: Maja progovorila o Bilalu, pa se osvrnula na poruke koje je Car slao Nataši Moskvi
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2026 Hype TV
Home » Maja progovorila o Bilalu, pa se osvrnula na poruke koje je Car slao Nataši Moskvi
NOVOSHOWBIZVESTI

Maja progovorila o Bilalu, pa se osvrnula na poruke koje je Car slao Nataši Moskvi

15.07.2023 | 14:47
NOVO SHOWBIZ VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

U emisiji “Narod pita“ koja je emitovana sinoć na televiziji Pink, gostovala je Maja Marinković, koja je prokomentarisala sve aktuelne priče koje se ovih dana vezuju za nju.

Foto: Printscreen

Ona je na početku odmah objasnila da sa Janjušem, sa kojim je gostovala u emisiji, ima prijateljski odnos, te da nije zainteresovana za njega.

– U korektnim smo odnosima, tako se i ponašamo u emisiji. Jesam slobodna, ali nisma zaiteresovana ni za njega, ni za bilo koga… mislim da je još uvek rano, rekla je ona.

Ona se osvrnula i na raskid sa Bilalom i objasnila šta je bio najveći problem u njihovoj vezi.

– Ne želim pričati ništa loše o njemu, neću ni dužiti. Jednostavno mi smo dva sveta i to je najveći problem – rekla je ona.

Maja je na kraju prokomentarisala poruke koje je Filip Car slao Nataši Moskvi, te da li smatra da je na taj način pokušao da stupi u kontakt sa njom.

– Ne mislim da je pokušao da stupi u kontakt sa mnom. I da je to pokušao, nikad u životu neće biti sa mnom u kontaktu jer me dečko uopšte ne interesuje, rekla je ona za portal Pink.rs.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs

OZNAKE:hypetv.rsMaja Marinkovićrijalitistarletazadruga
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Poznata pevačica Rita Ora izazvala bes srpskog naroda! Osvanuo snimak kako reaguje na Novaka Đokovića (VIDEO)
Sledeća objava Poznata glumica udarila automobilom u šoping centar: „Pokušala je da se parkira“ (FOTO)
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

„MAJKO, TI SI MOJ HEROJ“ Sin Nikoline Kovač poslao majci DIRLJIVU PORUKU nakon porođaja

ACA KOS SE PLAŠIO ČEDE JOVANOVIĆA, BIO MU JE NEDOSTIŽAN?! Otac ga naterao da ga UPOZNA, sada su NERAZDVOJNI

Urnebesno: Boki 13, Aca Lukas i Lepa Lukić ocenjuju pevače u TikTok izazovu

Velika tragedija na Paliluli: Pronađeno telo starijeg muškarca na tavanu kuće, ovo su jezivi detalji!

DESINGERICA BI MOGAO DA ZAVRŠI U ZATVORU?! Oglasilo se Osnovno javno tužilaštvo: „Postoji osnovana sumnja…“

Zablistala na Sanremu: Čuvena modna kuća uradila brojne haljine za poznatu italijansku pevačicu

Ne propustite

OGLASILA SE NAVODNA LJUBAVNICA MARKA GAČIĆA: „Došla sam kao PEVAČICA, a ne kao RASTURAČICA BRAKOVA…“

SHOWBIZ VESTI

Užas na Ibarskoj magistrali: Kamion se zakucao u traktor sa prikolicom, ima povređenih, ovo su detalji!

DRUŠTVO VESTI

Haos na Maldivima! Supruga Darka Lazića sve objavila na mrežama!

SHOWBIZ VESTI

„NA SNIMKU SE ČUJE BRAVO PROFESORKA“ Aca Amadeus otkrio da ga je žena VARALA sa NJENIM UČENIKOM – žestok SKANDAL TRESE JAVNOST

SHOWBIZ VESTI
Prikaži više
Gde gledati HypeTV

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2026 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?