Background adbanner
calendar

Subota 5. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
PRVO OGLAŠAVANJE MIMI MERCEDEZ NAKON INCIDENTA SA OBEZBEĐENJEM! Reperka za Hype TV IZUSTILA SAMO OVO! „ZAVLAČIM RUKE U KLOZET“ Zorica Marković se ne stidi svog posla, otkrila kako napreduje biznis SKINULA SE MARINA GAGIĆ: Bivša devojka Darka Lazića po vrućinama DIŽE TEMPERATURU, nakon ovih fotki MUŠKARCIMA NEĆE NITI DOBRO ALEKSANDRI MLADENOVIĆ SEVNULA ZADNJICA NASRED ULICE! Prolaznici šokirani prizorom (FOTO) POČINJE RETROGRADNI SATURN! Evo kojim znakovima će karma naplatiti SVE DUGOVE SAŠA MIRKOVIĆ POKAZAO KAKO PROVODI LETNJE DANE NA BRODU „HYPE LADY“: Vlasnik Hype imperije oduševio sve (FOTO) ŠOK U SVETU SPORTA! Poznati fudbaler u teškom stanju, njegova sestra (18) ostala na mestu mrtva STIŽU EKSTREMNE VRUĆINE! Evo kada će živa na termometru preći 40 stepeni, oglasio se RHMZ „SRAM TE BILO…“ Žestoko svađa Gastoza i Anđele ŠOKIRALA NACIJU: Ona pukla posle provokacije „Kakva je OVO PREDSTAVA?“?“ STANIJA SE SKINULA GOLA! Pokazala OGROMNE GRUDI, muškarci je SPOPADAJU po komentarima (FOTO) OGLASIO SE MUP: Uputili hitan apel građanima OTKRIVEN RECEPT PUSLICA TORTE ZORICE BRUNCLIK! Domaćice poludele za njom, savršena za svaki povod KO JE DEČKO MIMI MERCEDEZ?! Mlađi je od nje 8 godina, javnost ga odavno zna, EVO I ČIME SE BAVI GLAVOBOLJA ZA MILOJEVIĆA Povredio se jedan od ključnih igrača Crvene zvezde, ovo su DETALJI VRUĆINA U KOLIMA KAO 0,5 PROMILA ALKOHOLA! Evo na koliko stepeni se gubi KONTROLA MARIJA I MILJANA KULIĆ DOŽIVELE NEZGODU! Evo u kakvom su stanju

OLIVERA KOVAČEVIĆ JE ISKORISTILA GOSTOVANJE DA MANIPULIŠE I IZNOSI NEISTINE: Reagovao predsednik Upravnog odbora RTS-a zbog njene izjave!

Objavio: RHT
05/07/2023 2:59 PM

Branislav Klanšček je najpre, u svom saopštenju, istakao da je Olivera Kovačević gostujući u Beogradskoj hronici iskoristila priliku da iznese neistine.

Foto: Printscreen Youtube

Branislav Klanšček, predsednik Upravnog odbora RTS-a, reagovao je na gostovanje Olivere Kovačević u Beogradskoj hronici u petak 30. juna i izdao saopštenje povodom njene izjave.

Branislav Klanšček je najpre, u svom saopštenju, istakao da je Olivera Kovačević gostujući u Beogradskoj hronici iskoristila priliku da iznese neistine.

„Povodom nastupa Olivere Kovačević, glavne i odgovorne urednice Zabavnog programa, Beogradskoj hronici u petak 30. juna, gde je iznela niz neistina i ličnih kvalifikacija na račun moje stručnosti imam da izjavim sledeće.

Kao predsednik UO ne želim da zloupotrebljavam programske sadržaje RTS jer oni nisu mesto gde se iznose lične kvalifikacije bilo koga o bilo kome, kako je to uradila Olivera Kovačević.

Olivera Kovačević je pozvana u Beogradsku hroniku da najavi letnju šemu Zabavnog programa, što je ona iskoristila kao priliku da poluistinama i manipulacijama abolira svoje postupke zbog kojih sam kao predsednik UO u okviru svojih Zakonom propisanih nadležnosti protiv dotične početkom ove godine podneo krivičnu prijavu zbog krivičnog dela „nesavestan rad u službi“ zbog potrošenih 14 miliona dinara u periodu od 2020. do 2022. godine, na emisiju „Jedan dobar dan“ koja nikad nije emitovana u tom periodu.

Foto: Printscreen Instagram

Sloboda javnog informisanja ne sme se povređivati zloupotrebom službenog položaja. S toga apelujem na sve bivše, sadašnje i buduće urednike RTS-a da se ponašaju u skladu sa propisima i Etičkim kodeksom RTS-a. Takođe, apelujem i na voditelje da reaguju kada njihovi gosti zloupotrebljavaju svoj položaj, kako do ovakvih reakcija ne bi dolazilo, navodi se u saopštenju Branislava Klanščeka, predsednika Upravnog odbora RTS-a.

hypetv.rs / alo.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner