Background adbanner
calendar

Subota 28. Jun, 2025

SPEKTAKULARNO! Saša Mirković raspisao konkurs za novi TV format, Rijaliti radnik dobija 200.000 evra!

Objavio: RHT
28/06/2023 11:11 AM

Čelnik Hajp produkcije Saša Mirković objavio je vest o pokretanju novog rijaliti programa na ovoj televiziji, a budući učesnici boriće se za glavnu nagradu koja iznosi neverovatnih 200.000 evra!

Foto: Printscreen Instagram

Rijaliti sa programom startuje od oktobra ove godine, a u planu su velika iznenađenja za sve fanove ove vrste TV programa.

– U pripremi je najveći rijaliti šou na našim prostorima. Saša Mirković u ovaj projekat ulaže mnogo novca i sredstava. Oprema visokog kvaliteta i do tančina obrađena ideja o celokupnom programu nikoga neće ostaviti ravnodušnim – kaže na samom početku izvor blizak glavnom i odgovornom direktoru Hajp televizije, pa nastavlja:

– Rijaliti će gledaocima biti na raspolaganju 24 časa, sedam dana nedeljno. Budno oko kamere pratiće učesnike u stopu i svaki korak će biti zabeležen. Program će biti interaktivnog sadržaja i nešto što do sada niko nije uspeo da realizuje – ističe izvor.

– Rijaliti startuje od oktobra, a tokom leta je otvoren konkurs za sve one koji su voljni da budu deo ovog spektakularnog projekta. Potencijalni učesnici su svi trenutni članovi Hajpovog jata, a u koje spadaju Anđela Đuričić, Dalila Dragojević, Bilal Brajlović, Milan Milošević, Stefan Usiljanin i Milovan Stijović. Svakako da je poslednja odluka o tome ko će biti učesnik na Saši Mirkoviću – otkrio je sagovornik, pa dodao:

– Zasigurno je da će neko od pomenutih članova Hajp produkcije imati i ulogu voditelja, ali sve je još uvek pod znakom pitanja – zaključio je sagovornik.

Kako je i sam Saša Mirković istakao, u ovom formatu biće i nepoželjnih članova u koje spadaju dobro poznati dosadašnji rijaliti učesnici.

Foto: Hype TV

„Odlučio sam da zbog nasilničkog ponašanja u prethodnim rijalitijima ne mogu da učestvuju Zvezdan Slavnić i Filip Car. Oni neće imati priliku da se bore za prvu nagradu u iznosu od 200.000 evra“, napisao je Mirković na svom Instagram profilu, pa otkrio do sada nepoznate detalje.

„Za učešće u ovom formatu imaju pravo da se prijave i svi igrači koji u prethodnim rijalitijima nisu pokazivali da su nasilni. Ovo će biti program u kom mora da se uči i radi kako bi rijaliti zajednica opstala. Jedino što je dozvoljeno osim toga je ljubav, a ne nasilje. Publika je slobodna da predloži koga bi volela da vidi u ovom potpuno novom televizijskom formatu“, zaključio je on.

hypetv.rs / alo.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner