Mladi pevač otvorio dušu: ,,Bio sam zaljubljen u Tanju Savić!”
Bosanski reper Stjepan Jelica, poznatiji kao Albino, svakom svojom novom pesmom osvaja javnu scenu hitovima.

Naime, Albino je juče gostovao u jednoj emisiji i javno priznao da je nekada bio zaljubljen u njegovu koleginicu Tanju Savić.

– Kad sam bio jako mali, bio sam zaljubljen u Tanju Savić. Privlačila me ta muzika tada, s početka ovog veka, i ona kao pojava. Takođe, sviđala mi se i Slavica Ćukteraš. Sećam se Ognjene i vaše pesme Zmija i žaba, bili ste jako zanimljivi, rekao je Albino.
BONUS VIDEO:
hypetv.rs
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.